Lista ocen Suzuki Alto III (18) - Silnik

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sarus@op.pl w razie pytań służe pomocą
Hatchback 1.0 54KM 40kW
WITAM PO RAZ KOLEJNY SARUS@OP.PL silnik doskonały zamontowałem świace NGK które polecam z tego powodu że jeszcze dają sobie rade z wysoko obrotowym silnikiem. czasy jekie ma po małych modyfikacjach to ok. 11-12 sek. 100kmh ( uzależnone jest to od paliwa) prędkość max. 160 kmh (i to nie z górki)
~test123
Hatchback 1.1 i 16V 62KM 46kW
Silnik elastyczny, nie zawodzi również na niskich obrotach. Poza tym, jest bardzo dynamiczny i do prędkości 80 km/h zapewnia niezłe - jak na tę klasę - przyśpieszenie. Potem niestety traci "oddech", dlatego ostrożnie przy wyprzedzaniu;)
~sarus@op.pl
Hatchback 1.0 54KM 40kW
silnik Bardzo dobry jak na takie małe autko potrafi z tego "pikaczu" zrobić dobrego potworka. przyspieszenie jakie zanotowałem od 0/100 km. w ok. 12,5 sek. rewelacja. Max prędkość jaką odnotowałem 155 km/h
~Efektywny
Hatchback 0.8 40KM 29kW
Jezeli chodzi o silnik , jest ok. Jest elastyczny, dość dynamiczne na swoje 40 KM i zamyka licznik, 140 poleci. Silnik po 80000 tyś jest w stanie bardzo dobrym , wymienić trzeba było uszczelkę. Ogólnie dobry.
~Zibu
Hatchback 1.0 54KM 40kW
silniczek daje sobie radę w mieście,na trasie niestety brakuje koników . zimą pali zawsze od tyku. posiada niestety ,,dziure; zbiera sie dopiero od wyzszych obrotów.
~&&&
Hatchback 1.0 54KM 40kW
Jak na 12 letni samochód rewelacja. Pracuje spokojnie, równo, pali bez problemu. Lubi wysokie obroty i jest wtedy dosyć głośny ale radio załatwia sprawę.
~Zywiec
Hatchback 1.0 54KM 40kW
Nie ma się co spodziewać mega osiągów od silnika 1.0, ale w mieście daje sobie w zupełności radę.
~M
Hatchback 1.1 i 16V 62KM 46kW
nadbieg - przy 140 lepiej zredukowac do 4. biegu innaczej przyspiesza niczym fiat 126p.
~shadokb@poczta.onet.pl
Hatchback 1.0 54KM 40kW
Dość elastyczny, 4-punktowy wtrysk, dobra moc (ok. 54KM), dobre sprężanie...(10:1) jak na tę pojemność.
~Jurek, UK
Hatchback 1.1 i 16V 62KM 46kW
Brak mocy przy obrotach ponizej 2000. Najslabszy punkt Alto.