Lista ocen Suzuki Alto III (15) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sarus@op.pl w razie pytań służe pomocą
Hatchback 1.0 54KM 40kW
proponuje skrócić troch lewarek np. "diaxem" wstawić gałkę ze skury i gotowe (w przeciwnym razie musisz gwintować pręt) biegi w tej chwili po tej operacji chodzą jezcze lepiej niż wcześniej. dlamnie bomba tylko ta dwójka przy szybkiej zmianie chrupie....
~&&&
Hatchback 1.0 54KM 40kW
Biegi z reguły wchodzą czysto i precyzyjnie... ale czasami przy redukcji czuć opór. Jeśli chodzi o charakterystyke można bardzo dłuugo kręcić na poszczególnych biegach , nie mam obrotomierza ale na 2-jce do ponad 80 km/h bez problemu.
~Zibu
Hatchback 1.0 54KM 40kW
skrynia pracuje lekko , sprzegło lape chyba za wczesnie - choc to sprawa przyzwyczajenia . altkiem jezdzi teraz moja kobieta - ja mam sluzbowy .
~test123
Hatchback 1.1 i 16V 62KM 46kW
Trudno mówić o doskonałej precyzji. Czasami protestuje, zwłaszcza przy wrzucaniu "jedynki" i biegu wstecznego. Ale ogólnie: nie jest źle.
~sarus@op.pl
Hatchback 1.0 54KM 40kW
jest krótak i doskonale współpracuje z silnikem jaszcze gdyby ta dwójka na wejściu nie chrupała byłoby extra
~Efektywny
Hatchback 0.8 40KM 29kW
Skrzynka bardzo dobra. Wszystkie biegi bardzo dobrze , czasami ale to rzadko "haczy" wsteczny.
~Dorota W. WARSZAWA
Hatchback 1.0 54KM 40kW
biegi wchodza precyzyjnie do gory,ale przy redykcji czasem jest problem w wstrzelenie sie w odpowiedni bieg
~shadokb@poczta.onet.pl
Hatchback 1.0 54KM 40kW
Coraz gorzej zmienia się biegi, chyba zmienię skrzynię (łącznie z samochodem - NOWYM!)
~Zywiec
Hatchback 1.0 54KM 40kW
Biegi wchodzą bardzo pewnie, jak na 16 auto jest naprawdę dobrze.
~Wied
Hatchback 0.8 40KM 29kW
4 biegowa, jednak biegi wchodzą jak w masło.