Lista ocen Suzuki Alto VI (14) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jędrzej
Hatchback 1.0 68KM 50kW
Małe auto rozgrzewa się / chłodzi, do wybranej przez nas temperatury w przeciągu 2/3 km więc jest naprawdę dobrze. Ogólnie brak zastrzeżeń, tylne szyby uchylne.
~mika
Hatchback 1.0 68KM 50kW
Bardzo szybko nagrzewa sie w zimie...a ponieważ jestem zmarzluchem więc daję tu 5 gwiazdek. Mam wersję bez klimatyzacji więc w tym temacie się nie wypowiem.
~JARUNIECZEK
Hatchback 1.0 68KM 50kW
Bardzo dobrze. Mam klimatyzację, która jest wydajna, więc w upały jest przyjemnie, a zimą wnętrze szybko się nagrzewa.
~Jarek
Hatchback 1.0 68KM 50kW
Szybko się nagrzewa, wydajna dmuchowa, wygodne sterowanie nawiewem. Latem przy wysokich temperaturach klimatyzacja za słabo chłodzi.
~franek
Hatchback 1.0 68KM 50kW
klima działa w 1-2 minuty przy temp 26st. 2-3 min przy 31 st. ogrzewania brak. ogrzewanie nie wiem
~sznytas
Hatchback 1.0 68KM 50kW
Wnętrze nagrzewa się dość szybko. Niestety dmuchawa trochę hałasuje, tak jakby wpadł do niej np. liść
~Scooby_RS
Hatchback 1.0 68KM 50kW
3 garowy silnik szybko sie nagrzewa wiec i w srodku jest cieplo, latem klima spelnia swoje zadanie na 5+
~DC
Hatchback 1.0 68KM 50kW
Klima musi troszkę popracować (5-10 min) zanim zacznie minimalnie chłodzić, ogrzewania nie próbowałem.
~alewla
Hatchback 1.0 68KM 50kW
Po kilku latach przestała działać klima, podobno pękł / przetarł się jakiś przewód.
~grogol
Hatchback 1.0 68KM 50kW
autko szybko sie nagrzewa, wentylacja oraz klimatyzacja dzialaja prawidlowo