Lista ocen Suzuki Alto VI (15) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~grogol
Hatchback 1.0 68KM 50kW
wyciszenia praktycznie nie ma, bardzo ladnie slychac kazdy kamyczek ktory odbije sie od nadkola, ale prawdziwa katastrofa to jazda powyzej 120 km/h, na chropowatym asfalcie huk podczas jazdy jest nie do wytrzymania, trzeba prawie krzyczec zeby moc porozmawiac, na gladkim asfalcie jest duzo lepiej ale i tak dosyc glosno, inni narzekaja na hamulce, moje sa dobre ale tez bardzo glosne
~mika
Hatchback 1.0 68KM 50kW
Tu mamy juz po prostu totalną porażkę....głośno jak w odrzutowcu. Dużo jeżdzę więc tym temacie mogę się wypowiedziec obiektywnie. Jeżeli dla kogoś porównanie do odrzutowca wyda się śmieszne to mogę to porównac.... do traktora.
~alewla
Hatchback 1.0 68KM 50kW
To zależy. W porównaniu do VW Golfa to jest głośno, ale biorąc pod uwagę jakość użytych materiałów, cenę i rozmiar samochodu, to uważam, że było cicho.
~DC
Hatchback 1.0 68KM 50kW
Głośno w środku, plastiki skrzypią, przy puknięciu palcem głuchy odgłos. Silnik słychać wyraźnie, a w tej wersji nie jest to rasowy dźwięk, więc minus.
~Jędrzej
Hatchback 1.0 68KM 50kW
Do prędkości 100/120 jest w aucie cicho, potem jest już tylko gorzej, najbardziej słychać uderzenia powietrza z boku auta.
~Jarek
Hatchback 1.0 68KM 50kW
Jest ok do prędkości 100km/h ; powyżej hałas staje się nieco uciążliwy. najlepiej podróżuje się z predkościami 90 - 100 km/h
~Artur
Hatchback 1.0 68KM 50kW
Jak na taki mały samochodzik jest dobrze,pewnie ze troche słychac silnik ale to nie Mercedes S-klasa.
~sznytas
Hatchback 1.0 68KM 50kW
Bardzo słabo, mam jeszcze wysłużone CC Sporting i wrażenie, że jest w nim ciszej niż w Alto.
~Nowy właściciel Alto
Hatchback 1.0 68KM 50kW
Niestety. przy dużych prędkościach widzimy, że to samochodzik miejski.
Dziennik kosztów dla Suzuki Alto VI
6,6
~Scooby_RS
Hatchback 1.0 68KM 50kW
Jak na tanie miejskie autko wyciszenie jest super...