Lista ocen Suzuki Baleno I Hatchback (13) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dodgee70
Hatchback 1.6 i 16V 101KM 74kW
zawieszenie dziala bardzo poprawnie. Dobrze sprawuje sie na naszych drogach. Nie jest ani zbyt miekkie ani zbyt twarde w zwiazku z czym podrozuje sie przyjemnie. Po czesci jest to pewnie wynikiem niezaleznego zawieszenia zarowno z przodu jak i z tylu. Niewatpliwie byloby to plusem, tyle ze teoretycznie wiecej elementow moze uledz ewentualnej awarii co przeklada sie na koszty...
~cloit@jadamspam.pl
Hatchback 1.3 i 16V 85KM 63kW
Samochod świetnie trzyma sie drogi, zawieszenia jak mój gust stanowi udany kompromis miedzy komfortem a dobrym i pewnym prowadzeniem. Zawieszenie pracuje cicho i jak do tej pory bezobsługowe.
~arturo
Hatchback 1.6 i 16V 101KM 74kW
rewelacyjnie trzyma się drogi (mam alu felgi), wspomaganie kierownicy jest dla mnie za mocne (na parkingu super), jeszcze nie jeżdziłem bardziej zwrotnym autem; wykluczam 126p , troszeczkę drgań na kierownicy
~DWHILL
Hatchback 1.3 i 16V 85KM 63kW
Dałem dobry, wolał bym twardsze. Ale to oczywiście zależy od preferencji oraz płci :). Na temat trwałości trudno cokolwiek mi powiedzieć.
~099konrad
Hatchback 1.3 i 16V 85KM 63kW
Miałem zamontowanie sprężyny sportowe obniżające i auto trzymało się drogi jak przyklejone na oponach 185/60 r14.
~widiath
Hatchback 1.6 i 16V 101KM 74kW
Sztywne, seryjne elektromagnesy na amortyzatorach - możliwość włączenia trybu jeszcze twardszego.
~balenogs@wp.pl
Tu raczej dynamicznie mniej komfortowo ale 175/70/13 przy 1.6 to zły żart
~Marek
Hatchback 1.6 i 16V 101KM 74kW
Trzyma się drogi jakby był do niej przylepiony
~Marian
bez uwag, po 120tyś wymieniałem prawy wachacz
~balenogs@wp.pl
Hatchback 1.6 i 16V 101KM 74kW
Wymaga stałej kontroli i pielęgnacji
Suzuki Baleno I Hatchback