Lista ocen Suzuki Baleno I Kombi (14) - Całokształt

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jgkux@jadamspam.pl
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
Auto mimo ze wyprodukowane w Japonii ma wiele wad które musiały być brane już na etapie projektowania samochodu, co zaprzecza tezie niektórych fanów japonczykow ze auta stamtąd są lepsze niż samochody wyprodukowane przez firmy japońskie np w Europie. Suzuki Baleno produkowano z silnym uwzględnieniem obniżenia kosztów wytworzenia samochodu. Konstruktorzy japońscy musieli zmierzyć sie z idea wyprodukowania samochodu taniego, ktory nie miał...
~Grześko. Baleno Kombi 1,6 16v
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
Jeździłem w zyciu róznymi autami, od mercedesa po forda Ka, ale to auto zadowala mnie w 100%. Pakowne, ale zgrabne kombi, dobry silnik, niby 1,6 16v , ale to Japońskie 1,6 16v. Focus 1,6 i astra 1,6 o fordzie nie mówiąc bezposrednio spod swiatel zostaje z tylu, w dodatku palac o około 2 litry wiecej/100 km niż Baleno. Wszystko zalezy od egzemplarzy. Moje 1,6 kombi jezdzi i jezdzi i jezdzi, nei zawodzi, wyglada ok, Auto jakiego potrzebowalem....
~IVAN / WAłCZ
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
SYLWETKA PONADCZASOWA NADAL SIE PODOBA ZGRABNE KOMBI DOBRE ZAWIESZENIE ELASTYCZNA SKRZYNIA BIEGóW I DYNAMICZNY SILNIK 1.6 16V 98KM 185KM/H OD 5.3L DO 10L /100KM.DUżA PRZESTRZEń łADUNKOWA BARDZO BOGATE WYPOSAżENIE 4*EL.SZYBY 2*AIR BAG EL.LUSTERKA EL.SZYBERACH KLIMA I ECO KLIMA ABS PODłOKIETNIK RELINGI ROLETA ITP. DUżO BY TU WYMIENIAC BARDZO DOBRY NIEZAWODNY ALE JAK STANIE TO SPORY WYDATEK NA NAPRAWY!!! POLECAM.
~NickiLauda
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
Auto w wersji kombi dosc ladny tyl,male kola w wersji standard psuja wyglad sam. Rownie nieciekawy przod pojazdu. Wnetrze porzadnie wykonane z dobrych materialow, dobrze wyposazone i ladne.Samochopd niedopracowany konstrukcyjnie:skrzynia, slabe wyciszenie,niewygodne sterowanie nawiewem.Bardzo slabe blachy. Zawiodlem sie na Baleno
~Jtm
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
Kupiłem, bo potrzebowałem taniego auta na pół roku - jeździłem ponad 2 lata. Przy przebiegu prawie 300000km dojechałem nim do Francji na wakacje i wróciłem cały. Gdy młodociany kierowca, skończył jego żywot w rowie na drzewie, wypaliły 2 poduszki i 5 osób wyszło cało.
~pepik
Kombi 1.8 i 16V 121KM 89kW
Auto stosunkowo tanie i ekonomiczne. Można nim jeździć spokojnie oraz przyciśnąć jeśli zachodzi potrzeba.Mało popularne w kraju, porównując z innymi japończykami.
~mix
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
całkiem przyjemne ato za nie duże peniądze. dość bogate wyposażenie jak na ten rocznik i te pieniądze. dostępność do części używanych spora.
~zerqk@jadamspam.p
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
Moim zdaniem auto prezentuje sie niezle na tle konkurencji europejskiej ale odstaje wyraznie od aut japonskich z tych lat
~adrian
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
silnik wydaje dziwny dzwiek. Przy predkosci powyzej 100 km/h nie trzyma sie drogi nigdy wieej Baleno kombi
~buncol66@wp.pl
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
samochód bardzo zgrabny, i praktycznie bezawaryjny, jedyny jego mankament to skrzynia biegów
Suzuki Baleno I Kombi