Lista ocen Suzuki Baleno I Kombi (9) - Ergonomia

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jgkux@jadamspam.pl
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
Jest doskonała jak w każdym samochodzie japońskim z jedna maleńką wada: moim zdaniem utrudniona jest regulacja kierunkiem nawiewu powietrza zwłaszcza gdy jest ciemno co skutkuje rozproszeniem uwagi i jest potencjalnie niebezpieczne.
~zerqk@jadamspam.p
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
W kazdym japonczku jest doskonala. W balno tylko dobra . Malo pod reka umieszczona jest dzwignia nawiewu a w dodatku nie wiem czy to normalne w Baleno nie jest ona odswietlana. Zaskakujac niedoroba!!!
~NickiLauda
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
Dla mnie kazdy japonczyk jest pod tym wzgledem prawie doskonaly. Tak jest i w tym przypadku choc jedna rzecz mnie denerwuje suwakowa, toporna regulacja nawiewem i ogrzewaniem
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
Bylaby doskonala, ale denerwuje mnie przelacznik sterowania nawiewem, ktorhy nie jest podswietlany i w porownaniu do innych japonczykow pracuje troche opornie
~mmmn
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
jeździłem tym autem wiele tras i co muszę powiedzieć iż w Baleno I są wygodniejsze fotele niż w BalenoII ( takiego też mam)
~Grześko. Baleno Kombi 1,6 16v
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
5 osób, bagaże po dach w kombi, ( i przez 600 km na jednym baku), miejsca dość wszystko pod ręką, podłokietnik
~Jtm
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
Archaiczne suwaki do nawiewów i regulacji temperatury, poza tym wszystko zgrabne i poręczne.
~IVAN / WAłCZ
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
DUżą ZALETą Są SCHOWKI W BAGAżNIKU A KONKRETNIE POD PODłOGą PO ZłOżENIU TYLNYCH SIEDZEń PRAWIE BUS
~JapanCarsLover
Japonczyki z tego slyna