Lista ocen Suzuki Baleno I Kombi (13) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paulostan
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
pewnego razu sie zalamalem cena nowej ,na szczescie po rozkreceniu przez znajomego mechanika cos w niej dokrecil cos sie w nie odkrecilo,prawdopodobmie moja wina ,dokrecil srobki i jest ok,jezdzilem przy pelnum zaladunku na 5 biegu 60 km/h zwyle lenistwo przyznaje ale tez wina czy zaleta elastycznego silnika tym autem mozna jechac na 5 biegu nawetr 40 km/ h i to daje
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
Zdarzaja sie problemy z wrzucaniem biegów.z tego co slyszalem od innych wlascicieli to czesty problem w tych autach.Jesli jednak usunac usterke mozna powiedziec ze skrzynia fukcjonuje perfekcyjnie
~Jtm
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
Wymieniłem olej w skrzyni zaraz po zakupie, potem dowiedziałem się,że skrzynia to słaby punkt Baleno, ale gdybym nie przeczytał o tym w internecie, to nie wiedziałbym o tym.
~NickiLauda
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
Tu jest problem. W mojej skrzyni haczyla trojka a teraz nie moge wrzucic dwojki. Jestem zaskoczony in minus bo z reguly japonce maja najlepsze silniki i przeniesienia napedow
~buncol66@wp.pl
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
skrzynia jest wadą tego samochodu, czasem potrafi delikatnie zgrzytnąc, czasem biegi ciężko wchadzą, zdarza się to żadko ale jednak się zdaża!
~IVAN / WAłCZ
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
SKRZYNIA BIEGóW BARZO ELASTYCZNA JADE W TRASIE 120KM/H NA 5BIEGU I PRZEZ WIOSKI 50-60KM/H TEż NA 5BIEGU ROZPęDZA SIę BEZ ZASTRZEżEń I REDUKOWANIA BIEGóW
~jgkux@jadamspam.pl
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
Mi odpowiada i nie miałem z nią właściwie żadnych problemów oprócz lekkiego haczenia które znikło po wymianie oleju na syntetyk.
~mmmn
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
skrzynia bez problemowo działa chodź zdzrza się że dwójka coś zgrzyta przy szybkom przekładaniu -a le może to być moja wina
~pepik
Kombi 1.8 i 16V 121KM 89kW
Niestety nie to co audi, ale nie można narzekać. Biegi wchodzą bez większego nakładu
~zerqk@jadamspam.p
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
Myslalem ze pojdzie do roboty ale wymianilem olej i jest OK.
Suzuki Baleno I Kombi