Lista ocen Suzuki Baleno II Kombi (41)

4,1
~majkel
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
samochód bardzo rzadko spotykany na naszych drogach. Zwłaszcza wersja kombi z silnikiem diesla. A szkoda bo to naprawdę godne uwagi auto. Kupiłem go przez przypadek. Znajomy sprzedawał auto a ja byłem już zmęczony szukaniem solidnego bezwypadkowego samochodu, który miał służyć mi do codziennych dojazdów do pracy. Baleno jeżdżę już od dwóch lat więc myślę, że nadszedł czas aby podzielić się wrażeniami. Pierwszą rzeczą, którą zrobiłem po kupnie...
~Puppet_Master
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
Któregoś razu po wielu latach podczas awarii silnika (z mojej winy), mechanik w Warszawie powiedzial mi po tym jak podjechalem do niego na kolach tym samochodem- "zeby to byl VW, Toyota, Renault" to przywiezliby pana na lawecie. Wiele w tym racji, uzytkujac to auto od 2002 roku stwierdzam, ze jest to nie champion, ale prawdziwy TYTAN pracy. Wyciek oleju dopiero sie przydarzył po 200.000 tys km, wymiana rozrzadu rozwiazala jednak szybko ten... (Silnik)
~sieru@wp.pl
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Samochód sympatyczny i przyjemny. Kupowałem go zmyślą o przeznaczeniu rodzinnym i sprawdza się bardzo dobrze. Przestrzeń bagażowa + rylingi spokojnie wystarczają na zapakowanie się z rodzinką 4 osobową na wakacje. Mam nadzieję, że będzie ich coraz więcej w naszym kraju przez co z częściami będzie łatwiej.
~Grzegorz
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
Auto na 5+ powiem generalnie, że zawsze byłem uczulony na japońce i nie wiem co mnie wtedy tknęło aby kupić suzuki ale to najlepszy nieprzemyślany ruch mojego życia. Nie wiem jak inne marki ale ten samochód nie ma wad nie wiem jak to możliwe oczywiście mówię o silnikach benzynowych bo ropniaki ponoć się nie sprawdzają każdy kto ma wie o czym myślę
3,7
~Tom_Cat
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
Jezeli ktos moze nabyc "dobry" egzemplarz, nie za stary i z pewnego zrodla to ma gwarancje, ze poza byc moze awaria skrzyni biegow bedzie tyle co wymienial olej i klocki i to przez dlugie lata. Dobre auto dla rodziny z dziecmi za niewiarygodnie niskie pieniadze. Bolaczka jest dostepnosc czesci. Elementy karoserii w zamiennikach sa na szczescie dostepne po przyzwoitych cenach. Na szrotach czesci do Baleno rzadko wystepuja.
~jerry 73
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
Oceniam kombi 1,6 GLX - bo takowym się poruszam. Po mimo wielkości bardzo dobrze się parkuje. Mała średnica zawracania. Przyjemny w prowadzeniu. Bardzo dobrze reaguje na ruchy kierownicą. Pełna kontrola. Najważniejsze mankamenty to hałas - spróbóję coś z tym zrobić i śmieszne koła 13" do kombiaka - niedługo wymiana na 14".
3,3
~Speedy9
Kombi 1.6 i 16V 4WD 96KM 71kW
Ot taki przeciętniak, ale mam do niego sentyment. Jest rzadki na drogach, a ja lubię mieć coś innego niż wszyscy. Drogie części zamienne, nawet eksploatacyjne jak filtry, klocki, tarcze, amortyzatory. VW ma mniej więcej o połowę tańsze.
3,8
~pablo
Kombi 1.6 i 16V 4WD 96KM 71kW
W sumie to auto jest przyjemne ale ta skrzynia ;))
~Sekan
Kombi 1.6 i 16V 96KM 71kW
Świetne auto z doskonałym wyposarzeniem jak z klasy wyższej,niezawodne i całkiem ładne ale duży minus za miękką blachę i bardzo kiepskie bezpieczeństo podczas wypadku.Nawet pomimo poduszek.
3,2
~przemek
Kombi 1.3 i 16V 86KM 63kW
niezbyt piekne i komfortowe, ale mimo to całkiem udane i przyjemne auto. To chyba przez ta niezawodność.
Suzuki Baleno II Kombi