Lista ocen Suzuki Baleno II Kombi (33) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Puppet_Master
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
Absolutna rewelacja. Napisalem o silniku, ze jest tytanem pracy, ale to auto....coz to ekonomiczny ideal. Mam na podworku jeszcze dwa samochody, jeden nowy drugi stary (VW) i musze powiedziec, ze Suzuki jest autem, ktore: - nigdy sie nie unieruchomilo na skutek awarii (nie wliczajac zuzytego akumulatora) - przez lata jego serwis polegal na "klockach, rozrzadzie i pierdolach", ale glownie na dolewaniu benzyny/oleju i tylko - zaliczylem...
~Tom_Cat
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
Przyznam sie szczerze, ze oczekiwalem, iz tak rzadkie auto jak Suzuki bedzie drozsze w utrzymaniu. Spalanie w miescie jest wzorowe i nigdy praktycznie nie przekracza 8l, w trasie, a podrozuje dosc dynamicznie wynosi okolo 7l benzyny. Przeglady wychodza taniej niz w autach francuskich, a w Warszawie za naprawy w jednej z autoryzowanych stacji Suzuki place bardzo uczciwie i rzadko...samochod nigdy nie odmowil mi posluszenstwa w stopniu, ktory...
~Ireneos
Kombi 1.6 i 16V 96KM 71kW
Max 10 litów LPG jazda po Krakowie..w korkach. 9 litrów LPG podróż do Władysławowa 4 osoby, bagażnik załadowany na maxa, klimatyzacja włączona na 10 godzin z 12 jakie trwała podróż. Nie montować kiepskiej instalacji, nie tankować na kiepskich stacjach LPG! benzyny proporcjonalnie mniej o ok 1-1,5 litra dane dotyczą LPG
~majkel
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
zużycie paliwa w mieście 7litrów. Na trasie potrafię zejść do 5. Co do napraw to nie są drogie bo przez dwa lata użytkowania nic się nie zepsuło:-) Wymieniałem tylko części eksploatacyjne takie jak oleje, filtry czy klocki hamulcowe. Ceny samych części nie są drogie o ile nie korzystamy z oferty ASO
~grzegorz78
Kombi 1.6 i 16V 96KM 71kW
To rzadkie auto. W związku z powyższym to i części nie należą do najtańszych. Ale znajomości w hurtowni z częściami i warsztacie samochodowym rekompensują droższe części, także nie mogę narzekać.
~psikur
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
170,000 i wymiana : 640 PLN + robocizna przegób półosi 15 PLN + robocizna uszczenra kolektorów 50 PLN + robocizna uszczelniacze półosi skrzyni 400 PLN wtryskiwacze + 650 ustawianie na stole probierczym
~rafał
Kombi 1.6 i 16V 96KM 71kW
Mam go 3 lata po kupnie sprzęgło robiłem 174 000km i tyle koszt około 700 zł ( od przeglądy do przeglądu) nic się nie dzieje jak na razie,zużycie paliwa 6,5-7,6 niewielka różnica między miastem a tracą
~karolkosmowski@wp.pl
Kombi 1.3 i 16V 86KM 63kW
W cyklu mieszanym przy prędkościach 70-90-110km/h około 9,5l 100km [LPG]. W cyklu mieszanym przy prędkościach 55-90-130km/h około 9,5-10l 100km [LPG], 55-80-95km/h około 8,5-9,0l 100km [LPG].
~Sekan
Kombi 1.6 i 16V 96KM 71kW
Uważam że jak na taka dynamikę i komfort to 7-8l w korkach to idealne spalanie.Sprawdzane wielokrotnie bo sam nie dowierzałem,ale to prawda. Zimą,miasto w korkach i śniegu 10 l.
~Speedy9
Kombi 1.6 i 16V 4WD 96KM 71kW
Mój pali około 10-11 l LPG, benzyny - nawet nie wiem, nie używam :) Co ciekawe przy moim stylu jazdy spalanie jest mniej więcej takie same w mieście i na trasie...
Suzuki Baleno II Kombi