Lista ocen Suzuki Baleno II Kombi (25) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sieru@wp.pl
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Samochód jest mało popularny więc są problemy z niektórymi częściami. Daję ocenę 5 dwóch powodów: pierwszy to taki że samochód sprawuje się dobrze i jest mało awaryjny drugi - najważniejszy: Poprzedni właściciel nie zmienił paska rozrządu albo zamontował słaby a ja po zakupie samochodu niestety go nie wymieniłem. W każdym razie doszło do uszkodzenia i przeskoku paska. Silnik nawet nie zgasł, odpalał jak był ciepły, dojechałem nim do...
~pablo
Kombi 1.6 i 16V 4WD 96KM 71kW
Na razie tylko ta skrzynia. Ale cos takiego NIE MA PRAWA sie wydarzyc przy takim przebiegu. Duzy minus za ta wpadke Poprzednio mialem Fiata Tipo i dojezdzilem nim do 250000 i rozne rzeczy sie sypaly (glownie zawieszenie) ale nie mialem zadnych zastrzezen do silnika i skrzyni biegow.
~kk
Kombi 1.6 i 16V 96KM 71kW
14 lat jazdy (od nowego), dobrze ponad 200 tys km. Za ten czas 2 razy warsztat pomiędzy standardowymi przeglądami. Oryginalna jest jeszcze część żarówek. Nie bardzo wierzyłem, że auto może się w ogóle nie psuć. Równolegle używane auta na jego tle to koszmar (KIA)
~Grzegorz
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
nigdy w trasie mnie nie zawiódł i myślałbym że to normalne ale jeden kolega ma punto 2003 i co rusz go ściągają z trasy drugi ma 307 2002 i elektryka mu siada co chwile a komputer pokładowy wciąż wykazuje usterki a w serwisach im golą za wizyty jak za zboże
~luiza
Kombi 1.6 i 16V 96KM 71kW
zima gdy byl mroz zamarzl a gdy przyszla odwilz zamokly kable i nastapilo zwarcie przewodow czego efektem w jednym roku byly wlaczone non stop swiatla tylne a w tym roku non stop wentylator ogrzewania czego efektem bylo calkowite rozladowanie akumulatora
~majkel
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
poważna usterka nie wystąpiła. W czasie 2 lat wymieniłem tylko części eksploatacyjne: klocki hamulcowe z tyłu, wahacz przedni, zacisk hamulcowy tylni, olej, filtry no i oczywiście rozrząd zaraz po zakupie auta.
~psikur
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
170,000 i wymiana : 640 PLN + robocizna przegób półosi 15 PLN + robocizna uszczenra kolektorów 50 PLN + robocizna uszczelniacze półosi skrzyni 400 PLN wtryskiwacze + 650 ustawianie na stole probierczym
~Tom_Cat
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
Cytujac mechanika, ktory zna moje auto od nowosci, powiem, ze jak mi sie nawet cos popsulo to "inny samochod juz by byl na lawecie", a suzuki zawsze dojezdzalo do naprawy nawet majac 300tys. km.
~Ireneos
Kombi 1.6 i 16V 96KM 71kW
oprócz skrzyni, patrz początek oceny, samochód nie poznał mechanika !!!. Aż żal że Japońce nie produkują już tego modelu...a zastąpili jakimś tam.......
~kazp@tlen.pl
Kombi 1.8 i 16V 121KM 89kW
Nie przjechalem nim Bog wie ile wiec trudno mi cos na ten temat powiedziec. Zakladam jednaj dobra niezawodnosc bo z tego slyna japonskie auta.
Suzuki Baleno II Kombi