Lista ocen Suzuki Baleno II Kombi (21) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
Auto najlepiej kupić w Polsce bo jest u nas traktowane z jakimś dziwnym dystansem mało ludzi nim jeździ a za granicą dobre wersje są drogie więc handlarzą nie opłaca się sprowadzać bo za taką cenę u nas wolą niemieckie niby sprawdzone wraki wycofane już z ruchu. Auto bardzo doceniane w Austrii,Holandii,Niemczech,Szwajcarii jest ich masa ale trudno kupić bo ludzie nie chcą sprzedawać a ponadto Polakom jak już wcześniej pisałem wydaje się za...
~pwlog
Kombi 1.6 i 16V 4WD 96KM 71kW
Niedoceniana marka i model. Ale to nawet dobrze => mogłem kupić fajne autko za stosunkowo małe pieniądze. Oryginalne częsci są drogie, cała nadzieja w zamiennikach i... niezawodności auta ! UWAGA NA EGZEMPLARZE SPROWADZONE Z ZAGRANICY !!
~sieru@wp.pl
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Za te pieniądze, które wydałem na Baleno 1.9TD nie kupiłbym innego samochodu w tej klasie i takim wyposarzeniem. Samochód jest bardzo przyjemny i moim zdaniem mało awaryjny, mogą być natomiast problemy z cześciami.
~kazp@tlen.pl
Kombi 1.8 i 16V 121KM 89kW
Chyba dopiero te auta japonskie maja cene odpowiadajaca ich cenie. Auta z poczatku lat 90 tych czesto znajduja sie w bardzo dobrym stanie-warto tylko zwrocic uwage czy byly dbane i ile rzeczywiscie maja kilometrow
~majkel
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
za te pieniądze naprawdę solidne auto. Bogate wyposażenie standardowe m.in. 2x pp, 4xel. szyby, el.lusterka, regulacja kierownicy, welurowa tapicerka, centralny zamek, relingi, hak. Brakuje tylko klimy.
~Tom_Cat
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
Dobre auto, jak na swoja cene. Jezeli mu sie tylko wybaczy takie drobnostki jak glosne wnetrze i awaryjny nawiew, to smialo mozna nim wyjechac w dluga podroz i co najwazniejsze bezawaryjnie z niej powrocic!
~lucjan
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Cena zakupu niska ale auto bez rewelacji, wygląd niespecjalny, jakość taka sobie ale z drugiej strony trudno znaleźć lepsze auto w podobnej cenie.
~Speedy9
Kombi 1.6 i 16V 4WD 96KM 71kW
Jest nieźle, zwłaszcza, że tanio go można kupić. Gorzej z serwisowaniem. Miałem już dwa. Następny będzie inny.
~masol
Kombi 1.6 i 16V 96KM 71kW
rewelacja - w tych pieniądzach nie można dostać nic lepszego, a części nie są wcale drogie, jedyny problem to przednia belka
~przemek
Kombi 1.3 i 16V 86KM 63kW
no cóż, niezawodność kosztuje. ale przy tych wadach chyba jednak za duzo. dziwia mnie tak wysokie ceny samochodow uzywanych.
Suzuki Baleno II Kombi