Lista ocen Suzuki Baleno II Kombi (29) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sieru@wp.pl
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Dobrze się trzyma drogi, miękki, cichy i przyjemny - nie mam zastrzeżeń. Mimo że mam do wymiany tarcze i klocki (taki już kupiłem) bo tarcze są mocno zardzewiałe a klocki z tyłu biorą tylko na powierzchni 2 cm to na przeglądzie wszystko wyszło poprawnie. W praktyce też jest w porządku.
~Tom_Cat
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
Zawieszenie dobrze radzi sobie z polskimi drogami. Jezeli tylko jestesmy odporni na glosne odglosy jazdy i slabe wyciszenie wewnatrz auta to Suzuki nas nie rozczaruje. Rozczarowac moze jednak amatorow sportow ekstremalnych, ale to nie oni sa odbiorcami takiego auta.
~Puppet_Master
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
Doskonale spisuje sie na polskich drogach, a ze akurat to auto ja sam uzytkuje "ekstremalnie"- obciazenia, predkosc, trasy etc, to musze powiedziec ze pod tym katem, ten model w miscie, kupiony z dobrych rak przejezdzi wiele, wiele lat.
~przemek
Kombi 1.3 i 16V 86KM 63kW
twarde zawieszenie.precyzyjnie, dobrze dzialajacy uklad kierowniczy, stabilne pokonywanie zakretow, niewielki komfort, głośna praca zawieszenia. hamulce dobre tylko na zimno. z tego co czytalem w testach, na gorąco prawie nie hamuje.
~Sekan
Kombi 1.6 i 16V 96KM 71kW
Generalnie idealny kompromis na warszawskie drogi i dziury,wysoki prześwit ulatwia pokonywanie tego badziewia na drodze i przejechanie niejednego wysokiego krawężnika bez obaw o zachaczenie podwoziem.
~psikur
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Półosie potrafią spędzić sen z powiek nawet największym twardzielom . Jeśli przeciętna cena tego elenenty do Passata kosztuje ok.230PLN to ty patrzymy na 640!!!! Jak za całą półoś...Opłakane francuzy.
~Grzegorz
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
dopasowany dobrze do naszych dróg jak wszyscy jednak wiedzą trzeba unikać naszych dziur ale to już nie wina auta tylko...Prowadzenie tego auta to coś niesamowitego
~majkel
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
auto dobrze się prowadzi. Zawieszenie jest komfortowe choć mogłoby być twardsze. Przy dużych prędkościach auto przechyla się na zakrętach.
~jerry 73
Kombi 1.6 i 16V 101KM 74kW
Kombi na 13" kołach - moze w Japonii ale w Polsce troche bez sensu. Po za tym do 130km/h prowadzi się pewnie, wmiarę bez bólu kręgosłupa na naszych dziurach.
~N a t a l a
Kombi 1.6 i 16V 4WD 96KM 71kW
Świetnie! Baardzo mały promień skrętu, można nim zaparkować dosłownie wszędzie:). Poza tym super trzyma sie jezdni na zakrętach.
Suzuki Baleno II Kombi