Lista ocen Suzuki Baleno III (33) - Ergonomia

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Papillon75
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Samochód nie opływa w luksusy, ale spełnia podstawowe standardy. Oszczędności są widoczne na desce rozdzielczej, którą steruje się za pomocą dwóch długich patyczków, ale przy pewnej wprawie problem staje się niezauważalny. Natomiast bardzo podoba mi się niebieskie podświetlenie zegarów. Fotele są dość wygodne, choć brak regulacji odcinka lędźwiowego jest odczuwalny na dłuższych trasach. Jest mało schowków, ale dla mnie nie było to jakoś...
~Arkadiusz
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Baleno jest bardzo wygodne. Fotele są dość twarde, ale w dobry sposób. Dobrze wspierają kręgosłup i nawet długie podróże nie powodują bólu pleców. Do auta wsiada się dość nisko, ale otwór drzwiowy jest duży i wsiada się łatwo (gorzej z tyłu). Pasażerowie w tylnym rzędzie siedzeń też nie narzekali na komfort. Niestety nie takie wygodne jest sztywne zawieszenie. Każdą dziurę czuć i słychać. Nieporozumieniem dla mnie jest zalecenie producenta,...
~Matemaa1
Hatchback 5d 1.0 BoosterJet 110KM 81kW
Po japońsku, czyli bardzo ergonomicznie. Patyczki na desce rozdzielczej, których wielu się czepia naprawdę nie są problemem. W wersji Premium Plus nie ma poziomej regulacji kierownicy, tutaj jest- dla mnie duży plus. Fajny jest też podłokietnik, który na początku wydaje sie nieco krótki, ale potem okazuje się ok. Niektórzy narzekają na wysoki próg załadunku bagażnika- dla mnie żaden problem- dzięki temu m.in. mamy jeden z największych...
~Alicja
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Zegary ok, szkoda że radio fabryczne nie pokazuje godziny. Niektórzy robią sobie heheszki z przycisków do nawigacji zegarami, że dwa patyki - takie same miałam w Jimnym i akceptuję je chyba z przyzwyczajenia i miłości do Suzuki. Na duży plus zasługują specjalnie profilowane miejsca na butelki z wodą na wszystkich drzwiach, nie latają po całym samochodzie i nie obijają się podczas jazdy o plastiki.
~f72
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
W tej klasie naprawdę dobrze. Fotele wygodniejsze, niż w Swifcie V, bardzo fajne, szczególnie w nocy podświetlenie kokpitu z "miękkimi" kolorami, duże przyciski, obsługa niezwykle prosta i intuicyjna. Obawiałem się ( po recenzjach kilku redaktorów) działania systemu Radar Brake Support, ale wszystko jest ok.
~Leon
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Trudno się przyczepić, wszystko czytelne, jak to w japońskiej konstrukcji.Może znaki na wyświetlaczu komputera mogłyby być nieco większe - dla starszych osób. Wolałbym też, żeby zegar był oddzielnie wyświetlany, np na podszybiu lub na wyświetlaczu radia.
~Pawilon
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Zaskakująco dobrze. Po przesiadce z bezbłędnie ergonomicznego Golfa, jestem miło zaskoczony ergonomią w Suzuki Baleno . Wszystko na swoim miejscu, nic nie uwiera, nie przeszkadza, genialne schowki na 1,5l wody mineralnej w dzwiach.
~js
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Patyczki ustawień , totalne dziadostwo. posiadam orginalny podłokietnik z przodu- za krótki. Przesuwana kanapa z tyłu dlaczego Suzuki tego nie wprowadził? Bardziej ergonomiczne fotele też by się przydały.
~bobik
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Prostota to atut w tej kategorii. Użyteczne schowki na butelki i doskonały panel przy drążku skrzyni biegów. Wybrałem wersje premium więc nie ma centralnego podłokietnika, którzy nie jest wygodny.

Usterki Suzuki Baleno III

Suzuki Baleno III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~ozga777
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Świetnie! Dużo schowków! W drzwiach mieszczą się duże butelki 1,5 litrowe. W bagażniku są dodatkowe przegrody i półka składana. Przyciski są dobrze rozlokowane. Wszystko proste!