Lista ocen Suzuki Baleno III (31) - Karoseria

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~warma72
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Sylwetka może się podobać, tu 3 za użyte materiały, brak korozji, nic nie trzeszczy choć dużo plastiku podatnego na zarysowanie, głównie drzwi. Lakier tak jak u konkurencji trzeba dbać, to nie ten z lat 90tych! Deska zrobiona z trochę lepszego plastiku, zegary i wyświetlacz nawet się podobają, kierownica mała, obszyta skórą z obsługą multimedialną, telefon bluetooth na 5, radio z CD bez wyświetlacza multimedialnego ale obsługuje nośniki...
~Arkadiusz
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Samochód nie jest ocynkowany. Blachy są bardzo miękkie i cienkie, raz podczas dociskania klapy silnika zrobiłem dwa wgniotki tam gdzie miałem przyłożone ręce. Odpryski zachodzące rdzą też są nagminne (zwłaszcza na masce). Dlatego niestety musimy wyposażyć się w odpowiadający samochodowi lakier w pędzelku i raz na jakiś czas bądź po dłuższej trasie robić przegląd karoserii w poszukiwaniu odprysków.
~Alicja
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Jedyny słaby punkt to cienkie blachy - ale to cena za niskie spalanie, producent zminimalizował wagę samochodu, przez co blachy są dość czułe na wszelkie uderzenia typu nieuważny kierowca obok, który z rozmachem otwiera drzwi nie patrząc na sąsiednie zaparkowane auto. Za to nie ma żadnych problemów z rdzą, póki co.
~Axel
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
To kwestia gustu. Wszystko jest w zasadzie w porządku, ale całość jest trochę plastikowa i delikatna. Tylne drzwi lubią bez powodu skrzypieć, podobno ma tak być, znaczy, serwis niczym tego nie chciał smarować. Tylko wd 40 i przeczyścić.
~Papillon75
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Blacha jest cienka i po roku użytkowania nie zauważyłem jeszcze żadnych śladów rdzy. Ale z drugiej strony prawdziwy sprawdzian jakości będzie dopiero za parę lat, a póki co staram się monitorować potencjalne źródła korozji.
~js
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Blachy wysoko-tłoczone, cienkie, kabina pasażerska i bagażnik obszerne/ jak oni to zrobili w pojeździe o dł. 3995 mm? Wewnątrz kabiny tandeta, niskiej jakości trzeszczące zimą plastiki, niechlujnie montowane elementy /osłony/.
~Andy
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Blacha cienka jak we wszystkich obecnie autach. Karoseria nie wydaje żadnych zbędnych odgłosów Plastyki spasowane bardzo dobrze, nie skrzypią nie trzeszczą, jakościowo segment B.
~Leon
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Wygląd to rzecz gustu, ale bez ekstrawagancji stylistycznych nie zestarzeje się wizualnie, podobnie jak ciągle dobrze wyglądający Swift 2.
~Pawilon
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Bez zarzutu. Podobno te nowe ekolakiery które stosują teraz producenci nie są tak odporne jak kiedyś - zobaczymy z czasem. U mnie na razie ok.

Usterki Suzuki Baleno III

Suzuki Baleno III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Konrad Śliwkiewicz
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Po 2 latach jakieś purchle odkryli w ASO, ja nie zwróciłem uwagi bo nie jestem estetą ale będą malować klapę tylną.