Lista ocen Suzuki Baleno III (44) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~selektor1
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Tu jest najlepiej głownie dlatego kupiliśmy to auto , z tyłu jest MEGA miejsca jak żona prowadzi a ja siadam z dziećmi z tyłu to wchodzę do auta i siadam po środku jak już dzieci siedzą w fotelikach, na skrajnych siedzeniach , obracam się zapinam dzieciakom pasy i sobie.Mieliśmy już kilka , ale żeby auto o długości 4 m miało tyle miejsca z tyłu , z przodu standard. Bagażnik głęboki , podwójną podłogę ciężko wyjmować i nie wygląda na 350 L...
~Matemaa1
Hatchback 5d 1.0 BoosterJet 110KM 81kW
Stosunkowo twarde plastiki- konkurencja daje więcej. Wolę jednak myśleć, że przycięli koszty na plastikach, żeby nie oszczędzać na trwałości mechaniki a o niej przekonałem się jeżdżąc już 5 autami suzuki. Nic nie trzeszczy i raczej nie zacznie. Kiepska jakość dźwięku z firmowej bosh-owskiej stacji multimedialnej, dlatego wymieniłem ją na stację Kenwood'a. W wersjach Premium i Premium Plus o niebo lepiej, na poziomie Kenwood'a. Dobrej jakości...
~Alicja
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Cóż, przestrzeń dla pasażerów to już legenda w tym modelu. Wszyscy długonodzy i wysocy są zawsze w pozytywnym szoku, a ja uwielbiam ich reakcję. Co więcej - wysoki pasażer z przodu i wysoki pasażer za nim z tyłu siedzą naprawdę wygodnie. W Hyundaiu i30 było bez porównania gorzej. To auto nie wygląda z zewnątrz na takie przestronne w środku. Z przodu też jest dość miejsca na szerokość, nie obijam się łokciami z pasażerem siedzącym obok.
~Arkadiusz
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Przestrzeni dla kierowcy i pasażera z przodu nie brakuje. Mam 182 cm wzrostu i dość długie nogi. Jak ustawie pod siebie fotel to jestem bez problemu w stanie usiąść sam za sobą i mam jeszcze 5-7cm na kolana do fotela kierowcy. Miejsca jest ogrom. Jedynie jak to w kompaktach, miejsce środkowe na tylnej kanapie jest skromne, raczej nieistniejące.
~R2d2
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Wow. Suzuki pozamiatalo konkurencję. Serio. W tej klasie po prostu niszczy rywali. Mam 187 a siedzenie moglbym odsunąć znacznie dalej niz trzeba. Z tyłu jak w limo. Serio. Wysocy tylko beda zahaczac głową. Ale niech sujną tyłek bo miejsca na nogi nie brakuje. Auto mnie zaskoczyło niemilosiernie.
~Grzegorz G.
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Przestrzeń we wnętrzu zaskakująco duża jak na wymiary zewnętrzne. Jakby jakieś zakrzywienie czasoprzestrzeni ;) Niski nie jestem, a pasażerowie z tyłu mają dużo miejsca na nogi. Bagażnik po wyciągnięciu półki wygląda jak studnia. Jest gdzie wrzucać bagaże.
~Wojciech
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
W tym temacie Baleno jest rewelacyjne. Od samego początku nie mogłem się nadziwić, jak w niecałych 4 metrach auta wykroili tyle miejsca na nogi. A do tego jeszcze dołożyli przestronny bagażnik. Tu należałoby się 6 gwiazdek.
~Kacper
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Miejsca jest multum, ewidentnie więcej niż w Astrze (a miałem kombi). Pasażer może ustawić sobie miejsca na wyprostowane nogi (przy wzroście do 175cm) a siedząc na tylnej kanapie nadal mamy 15-25cm zapasu do przedniego fotela. SZOK.
~warma72
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Dałem 5 mając na uwadze klasę samochodu, mam porównanie bo to 3 auto w rodzinie, swobodne podróżowanie dla 4 osób, bagażnik w podwójnym dnem wystarczy na zakupy i krótki weekendowy wyjazd!

Usterki Suzuki Baleno III

Suzuki Baleno III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Leon
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Z przodu jest w sam raz, z tyłu mnóstwo miejsca na nogi (jak na auto do 4 m długości), jednak odległość od siedzenia do podsufitki mogłaby być nieco większa. Wysocy pasażerowie mogą dotykać głową podsufitki.