Lista ocen Suzuki Baleno III (43) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arkadiusz
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Wszystko okej. Auto szybko się nagrzewa. Przy temperaturach ujemnych rzędu -10°C jednostka się wychładza na obrotach jałowych, ale no cóż, dużo energii nie generuje. Ogrzewanie działa bardzo dobrze, klimatyzacja również, ale mocno czuć utratę mocy pod nogą i jak włącza się sprężarka (bo wydaje mi się, że nie działa cały czas) to jednostka wchodzi w lekkie wibracje. Wadą jest to, że czynnik napełniający to r1234yf, który niestety tani w...
~Papillon75
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Samochód nagrzewa się bardzo szybko i podobnie chłodzi - nie zauważyłem dotychczas żadnych problemów. Klimatyzacja jest manualna i jednostrefowa, ale część powietrza jest odprowadzana na tylne siedzenia.
~Leon
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Zimą silnik nagrzewa się wolniej, niż w poprzednich moich autach benzynowych. To pewnie efekt wyższej sprawności energetycznej silnika - mniej energii idzie w ciepło, podobnie jest w dieslach.
~dawny beemkarz
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
brak dwustrefowej klimatyzacji, ale czy jest ona mi az tak potzebna? w bmw dwoch stref nie wykozystywalem..jedynie moze brakowac klimatyzacji na tył z tunelu, ale tak maja znacznie drozsze modele.
~Wojciech
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Nie mam zastrzeżeń. W moim egzemplarzu zimą bardzo szybko się nagrzewa. Jeśli miałbym czegoś się przyczepić to wentylator mógłby być cichszy na wyższych biegach.
~js
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Wentylacja i ogrzewanie działa, ale czy poprawnie? Parują szyby. Dlaczego muszę się posiłkować włączeniem klimy? Doczytałem się w instrukcji że tak powinno być . /sic!/
~warma72
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Klimatyzacja manualna, nawiew dobrze schładza i ogrzewanie daje radę taki mamy klimat...nie mam uwag, proste rozwiązanie pożyczone z swifta, wszystko sprawne!
~Pawilon
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Wydajna klimatyzacja - szybko schładza wnętrze. W zimie mały silnik potrzebuje trochę czasu i kilku kilometrów aby się w pełni nagrzać. Generalnie znowu OK
~Grzegorz G.
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
Ogrzewa się trochę wolno ale jak inne samochody tej klasy. Szyby rzadko pokrywają się rosą. W hyundaiu częściej musiałem korzystać z suszenia powietrza klimą.
Dziennik kosztów dla Suzuki Baleno III
5,4
~Dawid
Hatchback 5d 1.2 DualJet 90KM 66kW
W zimie dość długo się nagrzewa Szkoda trochę że auto w dzisiejszych czasach ma tak klasyczne pokrętła do regulacji nadmuchu (pewnie najtańsze)