Ocena kierowcy - Suzuki Baleno III

Kacper, 7 lat temu
Silnik 1.2 DualJet 90KM 66kW
Rok produkcji 2016
Suzuki Baleno III 1.2 DualJet 90KM 66kW 2016-2019 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : jest bardzo komfortowo, nie za miękko, dziury znosi na prawdę z klasą, bez hałasu, dosyć twardo ale wole tak niż taki efekt pływania, czuje się pewniej dzieki temu jak jest.
Ogólne wrażenia- Auto wykonanie jest bardzo solidnie, nic nie skrzypi, nic nie trzeszczy. Jakość materiałów w porównaniu do Opla, bardzo podobnie, z tą różnicą, że bardziej podoba mi się design Baleno, pewnie dlatego, że nowsze, ładniejsze i nie tkniętę uzytkowaniem ;) Wygląd zewnętrzny to totalnie moja bajka, ma bardzo fajnie podkreślone linie, które są dość sportowe. Wysoka dupka, mega ładne klosze z przodu i genialny grill. Ogólnie robi wrażenie a ludzie się oglądają za nim za każdym razem ;D Bajery- tempomat adaptacyjny! To coś wpspaniałego, działa bezbłędnie. Sam zwalnia, sam przyspiesza, można dostosować odległość jaką ma utrzymywać, wspaniała sprawa. Na autostradzie jest idealne, nawet na drogach lokalnych sobie fajnie radzi. Nie hamuje za gwałtownie, przyśpiesza dosyć zdecydowanie, więc nie ma efektu muła. Zestaw multimedialny mam standardowe z Premium Plus. Głośniki grają bardzo przyzwoicie, aczkolwiek neodymom trzeba dać czas ;) Parowanie bluetooth działa bardzo szybko. Fajny bajer jest taki, że jak telefon tylko połączy się z autem to muzyka włącza się automatycznie poprzez Bluetooth. Także wygląda to tak, że. Włączam bluetooth w windzie w bloku, wsiadam do auta a muzyka po chwili odpala się tam gdzie skońzyłem! SUPER! Dodatkowo fajna opcja to szybkie wybieranie numerów. Wystarczy wcisnąć na kierownicy "zieloną słuchawkę", wcisnąć numerek i potwierdzić zielonym. W tym momencie zaczynamy dzwonić. Jakość rozmów super. Wszyscy po drugiej stronie mówią, że słychać lepiej niż przy rozmowie bezpośrednio przez telefon.
Dodatkowo auta jest na prawdę ciche. Bardzo podoba mi się jak przy przyszpieszaniu tak delikatnie szumi/gwiżdże. Dźwięk rodem z jakiegoś sportowego auta ;D Przy 150km/h jest nadal bardzo komfortowo, można porozmawiać bez podnoszenia tonu głosu. Przy jeździe po mieście samochodu i silnika praktycznie nie słychać.
Działa leciutko i nic nie wpada w wibracje. Doskonała!
Fajnie utwardza się przy wiekszych predkościach. W mieście zwrotny i leciutko kręci kierownicą
Bardzo dobrze, Wsteczne lusterko dostatecznie duże ale tylnia szyba dosyć mała ;) Jednak lusterka boczne są bardzo duże i widoczność przy cofaniu itp jest doskonała
Dużo miejsca, duzo mozliwośc dostosowania fotela, kierownicy ;)
Wszystko działa bez zarzutu, pomimo braku automatycznej klimy jest na prawdę bardzo wydajnie i bezproblemowo
Miejsca jest multum, ewidentnie więcej niż w Astrze (a miałem kombi). Pasażer może ustawić sobie miejsca na wyprostowane nogi (przy wzroście do 175cm) a siedząc na tylnej kanapie nadal mamy 15-25cm zapasu do przedniego fotela. SZOK.
Nowe, auto póki co ciężko stwierdzić ;) Zobaczymy, ale pali średnio 5,5l/100km przy mało ekonomicznej jeździe ;D
Bardzo polecam. Porównywałem z Tipo, Fabią i i20. Baleno z bogatszym wyposażeniem wychodzi taniej. Wykonanie to bardzo wysoki poziom, nic nie trzeszczy, nie stuka. Głośniki grają bardzo dobrze
Póki co jest ok :)
Brak