Lista ocen Suzuki Ignis II (57) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 72 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wikr biuro@rubit.koscianpl
Hatchback 1.3 i 16V 94KM 69kW
brak usterek - żadnej interwncj serwisu w okresie gwarancyjnym. Uwaga: pomimo wykonywania przeglądów w autoryzowanej stacji Suzuki Auto Wache w Poznaniu, pierwsza właścicielka jeździła z rozbierznością kół przednich 5,5mm. Doprowadziło to do zużycia opon na przebiegu ok 55.000km. Ja wsiadając do odkupionego auta pozcułem jego nieprawidłowe prowadzenie i zaraz dokonałem stosownej korekty zbieżności.
~eeff1
Hatchback 1.3 DDiS 70KM 51kW
auto kupiłem jak miało 40 000,teraz ma 160 000,dwa razy wymiana wahaczy,prawy ciągle leci,przeciek w skrzyni biegów,padł bezpiecznik od radia,czujnik od turbiny,zarówki h4 srednio co 30 000 wymiana,raz nie odpalił przy -22,zalałem go paliwem z tesco,no i to tyle,w sumie yariska wiecej mi sie psuła,przedtem miałem nissana sunny,też był gorszy.
~luis
Hatchback 1.5 i 16V 4WD 99KM 73kW
w krótkim czasie /2 razy w ciągu 2 lat/ zerwała się końcówka-zaczep linki od sprzęgła/obie były oryginalne/ poza tym nic /raz podgrzewanie jednej sondy, koronka od abs-u, łożysko przy tylnej półośce/ , trochę denerwuje ta ilość plastików wokół auta i spinki które tak sobie to wszystko trzymają /ale nie wszystkie wersje to mają/
~rafik26de
Hatchback 1.3 DDiS 70KM 51kW
ostatnio zapalila mi sie kontrolka silnika wiec udalem sie do suzuki w jedny warsztacie im powiepowiedzieli ze ma cos ze spalinami ale zebym sie nie przejmowal bo silnik jest ok a w drugim ze turbo siadlo ale nie sa pewni auto mam na gwarancji wiec musze jechac tam gdzie go kupilem mam go miesiac i zobaczymy co bedzie dalej
~kp.knap@poczta.neostrada.pl
Hatchback 1.3 i 16V 4WD 94KM 69kW
żle fabrycznie otwierały się drzwi kierowcy ale się ułożyły same,wielki minus przy w sumie ładnej desce rozdzielczej to obrzydliwy pomarańczowy kolor podświetlenia,trochę ratuje możliwość płynnego wygaszania ,radio Blaupunkt do luftu ,albo jestem za stary i nie chcę się dostroić do nowych sposobów obsługi.
~Wiesław
Hatchback 1.3 i 16V 94KM 69kW
źle wyregulowane drzwi tylne(przy otwarciu ocierały o przednie), usterka sterowania nagrzewnicą, skrzypiące kolumny przednich amortyzatorów - usunięte w serwisie po umówieniu w ciągu kilku godzin, ale za każdym razem trzeba było jechać 100 km tam i 100 z powrotem, plus cały dzień stracony.
~M
Hatchback 1.3 DDiS 70KM 51kW
Dużo - drobne wycieki - częste. Raz miska olejowa, raz "pompa wody"; innym razem korek wlewu płynu do spryskiwaczy, innym raze kable do tylnej wycieraczki - czy projektant zauważył, iż łatwo je "przerwać" zamykając i otwierając bagażnik? Elektryka
~Lawyer
Hatchback 1.3 i 16V 94KM 69kW
Bez zarzutu, może poza jednym - pokrywa bagażnika. Szkoda, że pokrywa nie jest oparta na bolcach na gumie, tylko bezpośrednio. Jak się troche pojeździ po "polskich dziurach" to to strzelanie pokrywy może być irytujące (jak w Polonezie). Innych problemów na razie nie dostrzegam.
~Wojtek
Hatchback 1.5 i 16V 99KM 73kW
Przy zakupie jak przy skręcie strzela to czeka wymiana łożysk amortyzatora. Może paść pompka paliwa trzeba zbiornik zrzucać bo nie ma dojścia. Jaksilnik przerywa sprawdzić kable czy właściwy rozmiar na świecach. Poza tym tylko wymiana ekspoatacyjna części..
Dziennik kosztów dla Suzuki Ignis II
5,4
7,8
9,7
~truszczol
Hatchback 1.5 i 16V 99KM 73kW
Drobne usterki się zdarzają, ale nie są na tyle uciążliwe, aby unieruchomić auto na drodze i uniemożliwić powrót do domu. Auto jest relatywnie tanie i nie można od niego wymagać superjakości