Lista ocen Suzuki Ignis II (64) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 65 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Emill
Hatchback 1.3 DDiS 70KM 51kW
Jak dla mnie to rewelacja. Troszkę szersze mogło by być. Większość czasu spędzam samotnie w samochodzie ale nawet osoby dość wysokie (190 - 204 cm) mieszczą się na przednim fotelu i nie mają podkurczonych nóg i też nie siedzą zgarbione. Pasażerowie na tylnej kanapie do 180 cm mieszczą się bez problemów (powyżej 180 cm nikt nie siadał więc nie wypowiem się)
~Lawyer
Hatchback 1.3 i 16V 94KM 69kW
Dla kierowcy i pasażera w przodzie miejsca tyle, ile w dużym samochodzi półciężarowym. Nawet wysocy (ja mam 195cm) ucieszą się przestrzenią. Nogi nie haczą, ani o konsole, ani inne elementy deski rozdzielczej. Można wygodnie się rozłożyć. Z tyłu wysoka osoba może mieć problem, ale auta w końcu kupuje się dla kierowcy, a nie pasażerów :-)
~Grabsztyk - grabsztyk@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 i 16V 94KM 69kW
Jestem pod wrażeniem, mimo niewielkiego rozstawu osi i kół producentowi udało się wygospodarować dużą przestrzeń dla co najmniej 4 wysokich osób. Może trochę mały bagażnik (236 litrów), ale mnie wystarcza. Jednak jest spora ilość schowków na drobiazgi i dużo miejsca pod podłogą bagażnika.
~bazylicz@interia.pl
Hatchback 1.3 i 16V 94KM 69kW
Jak na te gabaryty rewelacja. Z przodu nawet najbardziej wymagający nie mogą narzekać, z tyłu też moim zdaniem nie -jest źle kwestia gustu, siedzi się jak w terenówce. Bagażnik niemały, choć dopiero po zdemontowaniu osłony - starcza miejsca dla dużego, leżącego psa - mini kombi
~wikr biuro@rubit.koscianpl
Hatchback 1.3 i 16V 94KM 69kW
Jako kierowca czuję sie swobodniej niż w sceniku a ponadto jest więcej miejsca na drobiazgi w stosunku do scenika I generacji. Pasażerowie tylnych siedzeń również nie narzekają, pod warunkiem, że jest ich dwóch. Dzieci swobodnie mieszczą w ilosci trzech osób.
~Michał
Hatchback 1.3 i 16V 4WD 94KM 69kW
Przypomina czarną dziurę. Większy w środku niż na zewnątrz. Zwłaszcza ilośc miejsca dla pasażerów z tyłu jest przyjemnym zaskoczeniem. Tylko bagażnik jest niewielki. Ale z doświadczenia wiem, że jaki by nie był, to i tak byłby za mały.
~luis
Hatchback 1.5 i 16V 4WD 99KM 73kW
Na tylnych siedzeniach siedzi się wygodniej niż w innych większych autach, są wyższe i nie ma się ściśniętego brzucha,bagażnik jak na takie małe autko całkiem spory /w porównaniu do pandy - ogrom/,
~j.wojdala@poczta.fm
Hatchback 1.3 i 16V 94KM 69kW
jak na niewielkie autko - ma całkiem sporo miejsca. z przodu jednak osoby powyżej 190cm nie znajdą miejsca na nogi ( z tyłu również) ale do ok 180 cm to spokojnie w 4 osoby można podróżować
~PepeszaPL
Hatchback 1.5 i 16V 4WD 99KM 73kW
Kiedy jeżdżę sam jest ok, w 2 osoby też. Problemy zaczynają się gdy chcemy przewieźć 4 lub 5 osób. Samochód ma homologację na 5 pasażerów, ale nie jest to wygodne.
~rafik26de
Hatchback 1.3 DDiS 70KM 51kW
ja jako kierowca nie moge narzekac a ze rzadko kogos woze to idzie wytrzymac jak bym wozil czesto zostwail bym mesia w124 250E a ze sam to starcza mi przestrzeni