Lista ocen Suzuki Ignis II (57) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 72 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Emill
Hatchback 1.3 DDiS 70KM 51kW
Pierwsze moje auto które ma ogrzewanie i wentylację mega świetną. Klimatyzacja w ciągu 3-5 min wychłodzi auto aż do przesady w naprawdę gorące dni. Przez to mam teraz kłopot z zatokami :( Podgrzewane fotele przednie i tylna kanapa ma maty grzewcze (nie wiem czy to jest oryginalne ale nawet pasażerowie mają ciepło w tyłek po kilku chwilach) Webasto ustawiane czasowo lub z pilota. Wsiadam do ciepłego auta stojącego pod blokiem na mrozie....
~Lawyer
Hatchback 1.3 i 16V 94KM 69kW
Mam wersję z klimatyzacją, więc tym bardziej nie powinienem mieć żadnych zastrzeżeń. Nawet bez A/C, dmuchawa jest efektywna i nie trzeba nawet policzyć do 5, by odczuć miłą, domową atmosferę w aucie :-) A jak robi się za gorąco, zawsze możemy posłużyć się tym samym systemem i ochłodzić nasz temperament w równie krótkim czasie...
~wikr biuro@rubit.koscianpl
Hatchback 1.3 i 16V 94KM 69kW
Nie ma problemów do narzekań. Dmuchawa wydajna na I biegu, wyjątkowo przy potrzebie szybkiego schłodzenia nagrzanego wnętrza używam II biegu dmuchawy. Klimatyzacja bardzo wydajna i w czasie jazdy wystarch I bieg dmuchawy pzry wysokich tempreaturach na zewnatrz /28-30 0C/
~jm7777
Hatchback 1.3 i 16V 4WD 94KM 69kW
Sprawność ogrzewania i wentylacji bardzo dobra, lekki minus za głośną pracę wentylacji na 3 i 4 poziomie, ale to raczej standard w tej klasie. Podgrzewane fotele - super Klimatyzacji jeszcze nie dało się przetestować w walce z upałem
~luis
Hatchback 1.5 i 16V 4WD 99KM 73kW
Grzanie szybko pracuje a klima szybko chłodzi i mocno /wiadomo trzeba serwisować/ wydajność ok ale szronu nie ma :), szyba tylnia ogrzewana, a przednia szybko odparowuje, nie ma problemów,
~PepeszaPL
Hatchback 1.5 i 16V 4WD 99KM 73kW
Ogrzewanie jest wydajne, wentylacja również. Da się uniknąć gromadzenia się wilgoci w samochodzie bez trzymania skarpety z ryżem pod siedzeniami ;)
~Michał
Hatchback 1.3 i 16V 4WD 94KM 69kW
Doskonałe, szybko działające ogrzewanie. Wydajna klimatyzacja. Podgrzewane siedzenia, ze względu na brak regulacji mocy, dostarczają niemal seksualnych doznań.
~Marcin Podolski
Hatchback 1.3 i 16V 94KM 69kW
Przy tych mrozach dowiedziałem się jak szybko odparowywuje, mam też Audi A4 z 2002r i wydaje mi się żę Ignis szybciej się nagrzewa i odparowywuje
~bulitt@poczta.fm
Hatchback 1.3 i 16V 94KM 69kW
Szybko i dokładnie , wentylator słychać na wyższych obrotach ale nie spotkałem się jeszcze z bezszelestnym nawiewem w samochodach tej klasy.
~Grzegorz
Hatchback 1.3 i 16V 4WD 94KM 69kW
Wentylacja mocna i efektywna (ale stosunkowo głośna, słyszalna już na 1. zakresie), ogrzewanie szybkie, również chłodzenie bardzo szybkie.