Oceny Suzuki Ignis III Crossover 1,2 DUALJET 90KM 66kW 2016-2019

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Suzuki Ignis III Crossover 1,2 DUALJET 90KM 66kW 2016-2019

~Marek
Crossover 1,2 DUALJET 90KM 66kW
Bardzo dobre auto, po 5 latach stwierdzam: nadaje się także na trasę. Silnik jest w zupełności wystarczająco, porządny wolnossący 4-cylindrowiec (nie 3-cylindrowy z turbo, jak to dzisiaj w nawet sporych samochodach się montuje) porządna jednostka ze świetną kulturą pracy. Czuć to po latach użytkowania, naprawdę przyjemnie się zbiera, jest cichutki. Nie ma problemu z wyprzedzaniem nawet w wyższych prędkościach. Bardzo dobrze trzyma się drogi....
~Paweł
Crossover 1,2 DUALJET 90KM 66kW
Samochód kupiliśmy dla żony w 2017r., w najwyższej wersji wyposażenia Elegance. Zastanawialiśmy się jak będzie się sprawowało ze względu na różne opinie na temat marki Suzuki. Okazało się jednak strzałem w 10tkę. Auto jest rewelacyjne do miasta i na krótką trasę. Miejsca w środku jest nadspodziewanie dużo, zwłaszcza na nogi i nad głową. Silnik bardzo ekonomiczny - trzeba się bardzo starać, żeby w mieście przekroczyć 6,5 litra benzyny na 100km!...
~Hayabusamen
Crossover 1,2 DUALJET 90KM 66kW
Wziąłem Ignisa do przetestowania od dilera i jestem rozczarowany tym modelem. Wygląd oceniam na plus, właściwości jezdne na minus, silnik tylko przeciętny. Obsługa komputera pokładowego nie jest intuicyjna bo przyciski są rozsiane w różnych częściach kokpitu, trochę na kierownicy a trochę przy zegarach co utrudnia codzienną eksploatację. Daleko mu do niemieckiej konkurencji. Daję mu naciąganą tróję za całokształt niestety.
3,7
~Ziggy
Crossover 1,2 DUALJET 90KM 66kW
Dość udany zakup. 90% użytkowania to jazda po mieście. Tak naprawdę to w mieście trochę przeszkadza mi mała przednia szyba. Ograniczona widoczność, z bliska nie widać świateł na sygnalizatorach.
Crossover 1,2 DUALJET 90KM 66kW
Maly zgrabny, wszedzie sie zmiesci, ladony teren ani śnieg nie jest mu straszny. Spalanie bardzo małe a części eksploatacyjne tanie.
~Andrzej K
Crossover 1,2 DUALJET 90KM 66kW
do miasta wyśmienite, a i na dalszy wyjazd w dwie osoby też wystarczy
3,8
~Opty
Crossover 1,2 DUALJET 90KM 66kW
Bardzo fajny i w miare oryginalny samochodzik, raczej miejski niz wiejski ;).
3,7
~andrzej