Oceny Suzuki Jimny III Standard 1.5 TD 86KM 63kW 2004-2010

Najnowsze oceny Suzuki Jimny III Standard 1.5 TD 86KM 63kW 2004-2010

3,1
~Arek
Standard 1.5 TD 86KM 63kW
Autko bo tak raczej trzeba go nazywac ze wzgledu na gabaryty bardzo fajne. Do jazdy w terenie jeszcze po jakims lifcie, jak mój, idealne. Małe, zwrotne i wyjedzie z każdej dziury, jak nie samo to zniewielką pomocą. Niejednokrotnie sam dawałem rade stojąc w otrawrtych drzwiach pchać, obciażnik na pedale gazu i poszło. Kupiłem do agólnego użytku ale do jazdy po asfalcie na terenowym kole to porażka. Auto bardziej do zabawy niż do codziennej...
~gauldoth
Standard 1.5 TD 86KM 63kW
Auto dające dużą frajdę z jazdy i pozwalające nie tylko przedzierać się przez miejską dżunglę, ale i dotrzeć na bezdroża (bez tuningu nie przesadzać!). Dla 1-2 osób genialne i wyjątkowo ekonomiczne. Niestety nie ma samych zalet, ale te znacznie przewyższają wady. Jeśli chcesz mieć takie auto zdecydowanie musisz być pewien, że pokochasz je takim jakim jest, a ono odwdzięczy się wrażeniami, których nie znajdzie się nigdzie indziej.
~Lena
Standard 1.5 TD 86KM 63kW
Jak dla mnie świetne auto miejskie - małe, zwrotne, nie boi się dziur, łatwe do zaparkowania (wjeżdża tam, gdzie zwykłe autka nie dają rady - przykład: 17 - centymetrowy krawężnik przed biurowcem - parkuję tam z koleżanką, która odkupiła mojego poprzedniego JIMNY). Bezstresowo jeździ się zimą i w terenie - w każdych warunkach. Kiepsko spisuje się tylko w trasie.
~Stan
Standard 1.5 TD 86KM 63kW
Znakomite autko na miasto i na teren. Na trasę nie polecam.
~Paweł
Standard 1.5 TD 86KM 63kW
Doskonałe nadwozie w teren jak i do miasta. Silnik dobrze pracuje jedynie trzeba zwrócić uwagę na dobry serwis auta.
~bartekgora1@poczta.onet.pl
Standard 1.5 TD 86KM 63kW
fajna stylistyka karoserii prosta jak jest ladny kolor rzuca sie w oczy ludzie sie ogladaja =D
Dziennik kosztów dla Suzuki Jimny III Standard 1.5 TD 86KM 63kW
8,1
~Jan P
Standard 1.5 TD 86KM 63kW
IDEALNY - i w teren i do miasta - POLECAM ale raczej wybralbym diesla.
~Kulka
Standard 1.5 TD 86KM 63kW
Na dziurach miejskich podskakuje, natomiast w terenie zaczyna sie przyjemnie bujać na boki (Układ jezdny)
Suzuki Jimny III Standard