Oceny Suzuki Jimny III Standard 1.3 16V 80KM 59kW 1998-2002

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Suzuki Jimny III Standard 1.3 16V 80KM 59kW 1998-2002

~#sim.#
Standard 1.3 16V 80KM 59kW
Kolejne moje auto które kupiłem z miłości do motoryzacyjnych egzotyków. Bardzo sprawny pojazd terenowy (!). Do jazdy w mieście - bardzo twarde zawieszenie, na nierównościach trzeba się przyzwyczaić. Dla większości ludzi którzy używają samochodów do luksusowego przemieszczania się z miejsca na miejsce - nie do przyjęcia. A jeśli kogoś pasjonuje możliwość przejechania tym małym łazikiem prawie każdej dziury i krawężnika bez zostawiania na nim...
~Sannidal
Standard 1.3 16V 80KM 59kW
UWAGA UWAGA Mam go 5 lat i uźywam go w Norwegi do pracy przy rozwozeniu gazet w nocy. Auto genialne na zime wszedzie nim wjedziesz i wyjedziesz. Mieszkam w lesie jak spadnie metr sniegu to nim wyjade zawsze! Przejechałem nim w 5 lat 160 tys km i nigdy mnie nie zawiodł.Zarobił na siebie 100 razy. Troche go katowałem i oddaje go na złom ale jest to auto w teren do lasu w góry na tragiczne drogi idealny!
~Sannidal
4,1
~GRUBSZY
Standard 1.3 16V 80KM 59kW
w SPRAWIE WYPOWIEDZI HENA: w NECIE MOŻNA ZNALEŹĆ WIELE ATRAKCYJNYCH AKCESORIÓW NP WYCIĄGARKI aMORY I SPRĘŻYNY PODWYŻSZAJĄCE O 4 LUB 10 CM SNORKLE ZABEZPIECZENIA MOSTÓW ITD. WSZYSTKO CZEGO DUSZA ZAPRAGNIE DO OFF ROADU
3,7
~borgpakulina@o2.pl
Standard 1.3 16V 80KM 59kW
Jest autem niebezpiecznym podczas dużego wiatru.Przy prędkości powyzej 80km/h jest podatny na przechył. Poza tym do 110km/h spala ok.5,5 l/100 km.Powyżej tej prędkości wypija dużo więcej. To mankamenty. Bardzo kocham moje małe autko.
3,2
~agha
Standard 1.3 16V 80KM 59kW
auto dobrze radzi sobie w terenie (dobre kąty najazdu), mało pali, jest lekkie więc w wiele miejsc można wjechać lecz ale nie polecam jako jedyne auto w rodzienie - jest małe i ciasne a w dodatku jazda jest męcząca na dłuższej trasie. optymalnie się jeździ przy prędkości 90 km/h
3,5
~conectgsm@poczta.onet.pl
Standard 1.3 16V 80KM 59kW
BARDZO DROGIE CZĘSCI ZAMIENNE BRAK WYKWALIFIKOWANYCH SERWISÓW NA KAŻDĄ CZĘSC TRZEBA CZEKAC KILKA MIESIĘCY A POTEM ZAPŁACIĆ MAJĄTEK NP PRZEDNI ZDERZAK OKOŁO 4000 PLN NIE POLECAM DUŻO TANIEJ MOŻNA WSZYSTKO KUPIC NP W ANGLI
~Gebo
Standard 1.3 16V 80KM 59kW
NIepozorne i chyba niedoceniane auto o cukierkowym wyglądzie ale bardzo dużych możliwościach.
~olgierd@polon-alfa.com.pl
Standard 1.3 16V 80KM 59kW
dobry samochód dla tych co szukają małego samochodu terenowego o wmiarę prostej konstrukcji i nie podróżują w cztery osoby, i nie potrzebują dużego bagażnika.
~Marian
Standard 1.3 16V 80KM 59kW
Bardzo dobre jesli ktos takie auto potrzebuje, zwinne w miescie, krawezniki polyka:) w terenie tez super
Suzuki Jimny III Standard