Lista ocen Suzuki Liana Hatchback (42) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piotr_ch@o2.pl
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Dla 4 osób miejsca aż nadto, szczególnie nad głowami. Przy 3 osobach z tyłu może być nieco ciasno ze względu na stosunkowo nieduży rozstaw kół. W przypadku wersji 5d niewielki bagażnik ale i tak w rzeczywistości wypada znacznie lepiej niz na papierze.
~milord76@interia.pl
Hatchback 1.4 DDiS 90KM 66kW
Jestem dość duży (czytaj z nadwagą) ale siedzi mi sie bardzo wygodnie i nie mam problemu z przeciskaniem sie pomiędzy kierownicą i fotelem. Przy odsunietym maksymalnie fotelu kierowcy, pasażer z tyłu ma sporo miejsca na nogi. Dla mnie super.
~kuma1302
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
Bardzo dobre mam 186 cm, i nie mam problemu z zajęciem miejsca.Taka sama sytuacja ma się z pasażerami na wszystkich siedzeniach.Bagażnik też dobry dość pojemny,bez problemu można się zapakować na 2-tygodniowe wczasy z rodziną.
~Azael11
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
wnętrze przestronne i całkiem wygodne, dość wysoka pozycja za kierownicą, jestem dość spory a za mną jeszcze ktoś usiądzie jest ok. Tylko ten miniaturowy bagażnik 279 l to trochę nędznie
~mika
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
dużo przestrzeni, bagażnik niby o niewielkiej pojemności ale naprawdę pakowny, jeżdżę najcześciej w 3osoby i nie było problemu z zapakowaniem sie na kilkudniowy urlop
~ola i michał
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
w porównaniu z poprzednim samochodem Renault Megane przestrzeni jest nawet za dużo. Siedzi się fajnie wysoko, pasażerowie z tyłu - nawet Ci wysocy siedzą sobie bardzo wygodnie
~Dr_Anwil
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
Jak na wymiary zewnętrzne to rewelacja. Porównują do Focusa, Meganki, 306 jest tu więcej miejsca, min. dlatego, że folele są wyżej i jakoś tak przestronniej, symatyczniej.
~krowodrzagorka
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Dużo miejsca. Auto jest dość wąskie ale wysokie - z tyłu dwie dorosłe osoby ok trzy to już nie bardzo. Z przodu dużo miejsca. Ocena dobra
~marek_dedream@op.pl
Hatchback 1.4 DDiS 90KM 66kW
Tu konkurencja leży na plecach. Z tyłu nie ocieram się o fotel kierowcy nawet przy maxymalnie wysunietym fotelu. Nad głową pusto i przyjemnie.
Dziennik kosztów dla Suzuki Liana Hatchback
5,8
10,2
10,3
~gregpaw@op.pl
Hatchback 1.4 DDiS 90KM 66kW
ja 188 i 96 kg, ona 169 i 60 kg. Prowadzimy na zmianę. Oboje nie mamy problemów z ustawieniem się za kólkiem. Znajomi z tyłu też maja luźno.
Suzuki Liana Hatchback