Lista ocen Suzuki Liana Hatchback (51) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gabel
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
Dobrze dobrane przełozenia, na V bez problemu mozna wyprzedzac-jest to raczej niewielki nadbieg. Na I i II rusza powoli, ale to jest charakterystyczne dla 16 zaworowych silników. Na poczatku nie mogłem przyzwyczaić sie do dosyc dlugich ruchów dźwigni zmiany biegow - troche jak w cięzarowce, ale juz sie przyzwyczaiłem i nie można traktować tego jako wadę. Biegi wchodzą gładko i pewnie.
~marek_dedream@op.pl
Hatchback 1.4 DDiS 90KM 66kW
Przy szybkiej redukcji 3 na 2, potrafi zgrzytnąć. Nie jest to jednak \" wyscigówka\" :)A tak poz tym bardzo dobrze. Wsteczny nie wymaga podwójnego wysprzeglania jak w Toyocie /wrrrrrr/.
~piotr_ch@o2.pl
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Bardzo lekkie sprzęgło, idealne dla kobiety, nie wymaga żadnej siły, przynajmniej w porównaniu z poprzednim autem. Drobne problemy z wrzucaniem wstecznego ale jak widać "ten typ tam ma".
~Dr_Anwil
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
Biegi wchodzą bez problemów, wszystko cacy. Silnik ze skrzynią bardzo dobrze zgrany. Na 5 biegu można bez problemów jechać 60 km/h, dodajemy gazu i idzie. To mi się podoba, a i ekonomia powinna być OK.
~krowodrzagorka
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Skrzynia przeciętna - biegi dość elastyczne. Nie miałem nigdy większych zastrzeżeń. Czasami nie wchodzi wsteczny za pierwszym razem. Na luz znowu sprzęgło i działa. Ocena dobry
~Kokeeno
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
Podczas jazdy nie ma najmniejszych problemów (po zwiększeniu biegu spadek obrotów o ok. 500). Czasem nie wchodzi wsteczny (ponowne przyciśnięcie pedału sprzęgła do dechy pomaga).
~janusz.l@poczta.okay.pl
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
trochę kłopotów z załączeniem wstecznego po dłuższym postoju - nie pomaga czasem nawet obowiązkowe *u skośnych* dwukrotne wyłączenie sprerzęgła
~jorgen
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
wsteczny juz wchodzi idealnie :) widac kwestia spasowania, ale malutki minusik za "dwojke", przy wolnym spuszczaniu sprzegla czuje zapadke z blokady
~Zbyszek
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
Przełożenia wchodzą doskonale, dobrze zestopniowana i żadnych pisków i cichego wycia tak jak w Fordzie czy Corolli.

Usterki Suzuki Liana

Suzuki Liana – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Hinek
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
Czasem jest kłopot z włączeniem wstecznego, ale coraz rzadziej. Są dość duże skoki dżwigni zmiany biegów. Musiałem się przyzwyczaić.
Suzuki Liana Hatchback