Lista ocen Suzuki Liana Hatchback (43) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jorgen
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
tutaj chyba nie trzeba nic komentowac przed kupnem dokonalem analizy + przeglad hondy, toyoty, nissana, renaulta, skody i peugeota. moze i liana nie jest mistrzem pieknosci ale... inne autka byly drozsze srednio o 12k (!) do tego awaryjnosc (poza japonskimi) pozostawia bardzo wiele do zyczenia. nie mam zamiaru co 3 mies na gwarancji odwiedzac serwisu bo ciagle cos sie kopie ani placic tylko za nazwe :) potezny plus to to, ze autko w 100%...
~gabel
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
Jest to najlepszy samochód, w tej klasie, w tej cenie, na naszym rynku. Przy takim wyposażeniu corollka kosztuje ponad 13000 zł. więcej - co prawda ma komputer pokladowy, który dla mnie jest zbędny, a dodatkowo mnie irytuje jak patrze na spalanie na I i II biegu czy przy wyprzedzaniu.
~piotr_ch@o2.pl
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Bezapelacyjny zwycięzca w tej kategorii. Za 50k otrzymałem jak widać bezawaryjne auto z kompletnym wyposażeniem włącznie z dwoma kompletami opon, czujnikami cofania i bagażnikiem dachowym.
~king
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
Szukałem japończyka z wyposażeniem ale w rozsadnej cenie Toyota i Honda poprostu mnie zaszokowały a do Nissana mam uraz jak zeszła mi powłoka z deski rozdzielczej przy almerze.
~kubus@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
Kupcie sobie honde toyote albo nissana zobaczycie ile zapłacicie. Mozna tez dołozyć kilka tysiecy i kupić francuza oczywiście nalezy zostawic troche kasy na remont zawieszenia.
~krowodrzagorka
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Rewelacja. W tej cenie ciężko znaleźć tak wyposażone auto. Warto wziąć je pod uwagę - i nie jest oklepane jak te wszystkie Vageny Pażoty etc
~Wojtek
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 103KM 76kW
Wpisałem 4 bo wszystkie nowe samochody są za drogie ala jak na nasze warunki i oferowane wyposażenie Liana powinna dostać minimum 4.5
~jerryl
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
Jakoś/ć mi nie chce się pisać, co do ceny - podwyższyli łobuzy - na czereśnie (a może wiśnie) z nimi! Wiśniaki jedne:)))
~mika
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
cena była naprawdę korzystna w stosunku do oferowanego wyposażenia i ogólnej jakości, w tym roku już troszke podrożała
Dziennik kosztów dla Suzuki Liana Hatchback
5,8
10,2
10,3
~kk59@op.pl
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 103KM 76kW
bardzo bogate wyposażenie w stosunku do ceny, atrakcyjny wygląd, "robi" za kombi lub van, pojemność bagaznika większa niż podają
Suzuki Liana Hatchback