Lista ocen Suzuki Liana Kombi (7) - Całokształt

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Cinek
Kombi 1.4 DDiS 90KM 66kW
Autko robi co ma robić. Za tą cenę nie można mieć lepszego wyposażenia. Części w miarę tanie, im więcej tych samochodow w Polsce tym części tańsze. Na razie naprawiłem drążki stabilizatora i turbine (lopatki). Więc jest naprawdę dobrze. Rdza już wychodzi powoli na nadkolach tylnych. Niedługo zapewne wtryski będą do roboty, ale na szczęście jest możliwość ich regeneracji. Spalanie-rewelacja. Za 100zl ponad 400km. Zegary i podświetlenie bardzo...
~Adrian
Kombi 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Lianę kupiłem z lekkimi obawami, bo w końcu nie jest to zbyt popularny samochód. Pierwsze miesiące eksploatacji zaskoczyły mnie! Jest to rewelacyjny samochód, całkowicie bezobsługowy, dobrze skonstruowany. U mnie funkcjonuje jako auto rodzinne i sprawdza się doskonale. Średnie spalanie wynosi ok. 6,5-7,0 litrów, co uważam za normę w tej klasie, a odnosząc do to całkowitej bezawaryjności, czyni to Lianę chyba najbardziej ekonomicznym smaochodem...
~Dzięcioł
Kombi 1.4 DDiS 90KM 66kW
Szukałem autka nie jakiegoś hiper super za parę groszy, ale szukałem autka taniego w eksploatacji do którego coś mogę włożyć i pojechać. Udało się i to dobrze, tym bardziej, że jest ono MADE IN JAPAN co widać w jakości produkcji. Od zamykania drzwi do niskiego spalania. Polecam!
~Araya
Kombi 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Jeżdżę Lianką od 9 lat. Nigdy nic w niej nie nawaliło. Regularnie serwisowana zgodnie z zaleceniami wg książki serwisowej w Veu Vert. Soldny oryginalny Japończyk, który jest niezawodny. Jedyny mankament to trochę głośna praca przy bardzo dużych prędkościach.
~Paweł
Kombi 1.4 DDiS 90KM 66kW
Jestem w szoku jakie to auto jest wielkie w środku, mam wersję minivan. Wyposażenie maximum z klimatronikiem. Ciekawe przez 4lata nigdy się nic nie zepsuło. Silnik 1.4d chodzi jak zegarek a tankuje raz w msc. to nic nie pali.
~Krnąbrny Rajdowiec
Kombi 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Auto ewidentnie posiada wady, ale jest to konstrukcja bezawaryjna, komfortowa i przestronna, co może wynagrodzić braki w wykończeniu samochodu.
~Knight
Kombi 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Doskonały samochód polecam każdemu, którego nudzi VW Golf i inne przereklamowane samochody, jest duży wygodny, dynamiczny i bezawaryjny, polecam każdemu.
Suzuki Liana Kombi