Lista ocen Suzuki Liana Kombi (6) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dzięcioł
Kombi 1.4 DDiS 90KM 66kW
Cóż tu znów porównanie. Passat B6 dla mnie dużego nie oferował miejsca dość na prawą nogę bo już była konsoleta środkowa. Była bardzo wypukła przez co noga drętwiała. Tu jest lepiej bo konsoleta jest płytsza i te ok 5 cm jest jak ulał. Z przodu miejsca dość. bez cudów bo to przecież nie ta klasa auta ale da się swobodnie jechać. tył daje radę, szczególnie dlatego że dach opada hiper łagodnie. Panie w kapeluszach zapraszamy. Trzeci pas...
~Krnąbrny Rajdowiec
Kombi 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Miejsca jak na auto tego segmentu jest na prawdę sporo, często zdarza mi się wozić mój zespół, gdzie wszyscy poza mną mają powyżej 185 cm i nikt nigdy na brak miejsca nie narzekał. Jest na prawdę bardzo dobrze. W dużej mierze jest to skutek inteligentnej gospdarki przestrzenią komory silnika.
~Cinek
Kombi 1.4 DDiS 90KM 66kW
Jak na tą klasę pojazdu-bomba. Regulacja oparcia tylnych foteli, nawet wysokie osoby głową z tyłu nie wadza. Z przodu ogrom miejsca na nogi.
~Araya
Kombi 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Dużo miejsca na mojego wysokiego syna 195 cm wzrostu. Nawet w Audi A4 ma niej miejsca niż w Lianie. Kierownica nie opiera się na kolanach - ważne.
~Knight
Kombi 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Tylko przeciętnie i z przodu i z tyłu nie było zbyt obszernie. Natomiast był bardzo obszerny bagażnik.
~Paweł
Fullll miejsca dla 5osób, duży kufer