Lista ocen Suzuki Liana (73) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 79 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piotr_ch@o2.pl
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Trzeszczące wnętrze, szczególnie latem jak auto postoi wcześniej na słońcu. Jak juz wyczytałem w poprzednich opiniach równiez i u mnie rozpadły się skorodowane obejmy tłumika co objawiło się irytującymi odgłosami podczas jazdy. Sama naprawa kosztowala groszę i trwala dosłownie chwilę ale jednak trzeba było zjechać z trasy. Poza tymi pierdołami nic więcej do zarzucenia mieć nie mogę.
~smokoviec@wp.pl
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Niestety, slogan Suzuki " Duch Japonii", potrafi właściciela zdrowo przestraszyć. Wnętrze trzeszczy jak w maluchu, coś niesamowitego. Obejmy tłumika skorodowane po 2,5 roku, rozsypały się w rękach.Na szczęście mam kanał, więc radę dałem sam. Łączniki tylnich stabilizatorów do ciągłego smarowania.
~Zbyszek
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
Przez 90000 km nic się nie zepsuło. Ani jednej awarii lub jakiegoś uszkodzenia, takim niezawodnym autem jak to nie jeździłem to może dlatego że produkowana w Japoni a nie w Europie. Nawet okrzyczana Corolla się sypała (i to nie mało). Ponadto żadnych trzasków skrzypień i stukań na dziurach.
~Krnąbrny Rajdowiec
Kombi 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Jak na Polskie warunki przystało: końcówki wszelkiego typu w zawieszeniu i (nie wiem, czy to można podpiąć) stuki i świerszcze w kabinie... Poza tym, pojawiły się ogniska korozji na tylnych nadkolach, ale na razie nie są alarmujące. Podkreślam - auto było chowane pod chmurką.
~marek suzuki liana h/b
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
kilka krotnie wypadały gumy [5]stabilizatora w przednim zawieszeniu [srednio co 1000 km serwis warszawski niemrawy] po interwencji przedstawiciela suzuki przy ul. Powsińskiej wymieniono gumy i problemu na tą chwil niema
~Dzięcioł
Kombi 1.4 DDiS 90KM 66kW
Cóż do tej pory oleje filtry rozrząd opony felgi paliwo żarówka silent bloki do tyłu gaz do klimatyzacji. U poprzedniego właściciela padła klima, ale po pracy nad cewką chodzi jak nowa.
~marek_dedream@op.pl
Hatchback 1.4 DDiS 90KM 66kW
W zimie nim sie nagrzeje czasem zaskrzypi ale tak bez uwag. Wymiana zarówki lewej przedniej wymaga przesuniecia akumulatora do tyłu o 10 cm. Ale podobno w innych modelach rozbiera sie pół auta:)
~er
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
osłony termiczne ukł. wydechowego z marnej blachy, korozja elementów podwozia. Zwis przedni i niskie umieszczenie zderzaka - karykatura, brak egzemplarzy tego modelu bez uszkodzeń
~janusz.l@poczta.okay.pl
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
nie mogę zlokalizować trzeszczącego plastiku w okolicy drzwi kierowcy po silnym nagrzaniu auta, także zbyt póżno płyn leje się na szybę i wycieraczki zaczynają pracę na sucho
Dziennik kosztów dla Suzuki Liana
5,7
9,4
10,2
~kali
Sedan 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Zapalanie się błędu. Wydaję mi się, że jest to spowodowane oparami w zbiorniku. Wlew paliwa nie ma odpowietrznika więc przy otwieraniu wlewu mocno syczy.