Lista ocen Suzuki Maruti (27) - Ergonomia

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~m_plachetka@interia.pl
Hatchback 0.8 39KM 29kW
niewielki minusik to nipodświetlone przyciski (w momecie kiedy są wyłączone) z lewej strony kierowcy (przeciwmgielne, tylna wycieraczka) i dość daleki do nich dostep, ale moze wypadałoby przysunąć sobie fotel
~Smok
Hatchback 0.8 39KM 29kW
Wszędzie się sięgnie. Denerwuje włącznik awaryjnych za kierownicą. Brak wspomagania kierownicy i hamulców - kręci się dość łatwo ale pedał trzeba mocniej cisnąć.
~Endriu
Hatchback 0.8 39KM 29kW
Tu niemożna sie zbut wiele spodziewac plastiki sa twarde i ostre , ale nawet z ubiegiem lat wygladaja jak nowe , choc szybko potrafia sie zakurzyć .
~Marcin
Hatchback 0.8 39KM 29kW
4-drzwiowy więc łatwo się zapakować, mam 185 cm i pod sufitem mam jeszcze 5 cm luzu - jak na małe autko to dobrze.
~kogooth
Hatchback 0.8 39KM 29kW
poza wlacznikiem swiatla przecimglowego, tylnej wycieraczki i spryskiwacza oraz ogrzewania szyby tylnej bez zarzutu
~preka
Hatchback 0.8 39KM 29kW
To tylko malutkie miejskie autko trudno więc w nim o luksusy. Jednak wszystko jest pod ręką.
~cecon@autograf.pl
Hatchback 0.8 39KM 29kW
jeśli się przyzwyczaisz do obsługi tylnej wycieraczki , ogrzewania tylnej szyby, przeciwmgielnego z tyłu ok
~RAMZES
Hatchback 0.8 39KM 29kW
wszytsko w zasięgu ręki, trochę archaiczne, ale trzeba pamietać kiedy projektowano auto.
~flyte@interia.pl
Hatchback 0.8 39KM 29kW
Nie jest źle. Rozwiązania są tak toporne i wykręcone, że muszą się podobać - patrz kalejdoskop od nawiewu :)
~Monster
Hatchback 0.8 39KM 29kW
Jako że mam 190 cm to nico się w nim nie mieszczę ale jakbym miał 10 cm mniej to byłoby ok.