Lista ocen Suzuki Samurai (39) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bernard z gliwic/zabrza
Terenowy 1.3 64KM 47kW
Jak dbasz tak ... jedziesz. Na takie traktowanie to super. Czyli doskonale. Na przeglądzie zasze sa pod wrażeniem. Wszystko działa. Jak sprawdzają rocznik to patrzą podejżliwie lub ze zdziwieniem. Tylko w niemczech byl problem. A gdzie jest papier na hak ( oryginalnie zam. w SUZUKI ) a gdzie jest papier na GRIL ( oryginalny z SUZUKI - teraz zmieniony na mocniejszy ;-) itd.
~kamikaze13@op.pl
Terenowy 1.3 64KM 47kW
Zapchany układ paliwowy. Cały syf ze zbiornika po przez stawianie samochodu w pion ( oparty na haku podczas podjazdu ) zleciał w układ. Reszta ok. PZEGLĄDAĆ samochód po każdej ciężkiej pracy.Aby wymagać trzeba dać.
~harpblues@wp.pl
Terenowy 1.3 69KM 51kW
pompa paliwa, od naszego pa;liwa bak z wewnącz szlak trafia i warstwa ochronna zapycha wszystko, ze starosci i wilgoci kablelki sie psują szczegulnie od świateł
~madshus
Terenowy 1.0 45KM 33kW
A co ma się tu psuć? Pilnuje się tylko oleju i smarowania krzyżaków. Jeżeli się go nie zakatuje w terenie to z użytku może go wyeliminować tylko dzwon
~Otto von Boskau
Terenowy 1.3 69KM 51kW
Od czasu jak go kupiłem ( w lipcu od Niemca) nic jeszcze nie robiłem - nawet olejów nie wymieniałem czy pasków... ale niedługo profilaktycznie to zrobię.
~Krnąbrny Rajdowiec
Terenowy 1.3 69KM 51kW
Poza korozją nic nigdy nie siadło. 3 lata nic z tym autem się nie działo, mimo entuzjastycznych i codziennych tortur.
~leon z lasu
Terenowy 1.3 69KM 51kW
Psują sie raczej drobiazgi a nawet jak cos wiekszego to i tak nie boli - duża dostępnośc cześci używanych w rozsądnych cenach.
~SZCZEPAN -SŁUPSK-MOTOR ROCK
Terenowy 1.3 64KM 47kW
pilnować oleju ;] w sliniku skrzyni reduktorze i mostach stanu łożysk i uszczelniaczy-kto nie smaruje ten nie jedzie ;]
~serv7
Terenowy 1.3 69KM 51kW
po dlugim namysle stwierdzam ze w moim 12 letnim samuraiu, ktorym jezdze od roku wszystkie drobiazgi dzialają .
Dziennik kosztów dla Suzuki Samurai
10,2
~ziutek69@op.pl
Terenowy 1.3 69KM 51kW
zasada jest taka. jak sam czegos nie urwiesz to na bank samo nie odpadnie. a i nie popsuje sie bez powodu chyba ze zaniedbasz.