Lista ocen Suzuki Samurai (39) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krnąbrny Rajdowiec
Terenowy 1.3 69KM 51kW
Jeżeli jeździ się we dwójkę jest przestronnie. Cztery osoby to rezygnacja z bagażnika, ale na tyle, mimo niewielkiej ilości miejsca są dwa pełnoprawne fotele, które pozwolą pokonać krótką trasę. Krótką. Polecam jako auto dla dwojga, ze zdemontowanymi fotelami z tyłu i powiększoną przestrzenią bagażową.
~madshus
Terenowy 1.0 45KM 33kW
Z przodu lepiej niż nawet w skodzie fabii, z tyłu tylko dla dzieciaków, ale wożenie tam kiedykolwiek może skończyć się skargą do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu. Z tyłu wozi się tych, których naprawdę się nie lubi. Dlatego wymontowałem tylną kanapę. Po co kusić los :)
~bernard z gliwic/zabrza
Terenowy 1.3 64KM 47kW
Jak na takie autko ( damskie auto terenowe ;-) to super. Trochę brakuje zagłówków na tylnej kanapie. Reszta OK. Na ogół w SAMURAJU brakuje miejsca nad głowami, ale ja mam wersję LEŚNĄ czyli bardzo wysoka. Jest extra. Jestem mile zaskoczony.
~ziutek69@op.pl
Terenowy 1.3 69KM 51kW
na tylnych siedzeniach jest niepowtazalne uczucie. nawet ciezko opisac. siedzi sie wysoko widzac wszystko. duzo miejsca na nogi i glowe. w terenie jednak radze zapinac pasy.
~Młody
Terenowy 1.3 69KM 51kW
Przestrzeni jak na lekarstwo, trudno wchodzi się pasażerom na tył. Auto malutkie w środku, chociaż taczkę przewiozłem i wiele innych rzeczy.
~polesfirsttofight@wp.pl
Terenowy 1.3 64KM 47kW
z przodu swietnie, pierwszy samochod w ktorym nie zachaczam glowa o dach, z tylu... to samochod w zasadzie 2-osobowy no moze plus dzieci
~Jacek Jelenia Góra
Terenowy 1.3 69KM 51kW
Limuzyna to to raczej nie jest. Z przodu jest do wytrzymania, ale tył... Umówmy się że jest to samochód dla dwóch osób i bagażu, ewentualnie jakiś pies.
~Otto von Boskau
Terenowy 1.3 69KM 51kW
"Szału ni ma" ale na 2 osoby wystarczy. Tylne siedzienia raczej na krótie dystanse. A najlepiej je złożyć i wtedy jest większy bagażnik.
~Hudini
Terenowy 1.3 60KM 44kW
Fajne jest to ze z siedzenia kierowcy mozna bez wychylania wszedzie sięgnąć. Nie siedziałem nigdy z tyłu i nie zamierzam.

Usterki Suzuki Samurai

Suzuki Samurai – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Argento_cali
Terenowy 1.3 64KM 47kW
dla siedzacych z przodu super,fotele bardzo ladnie trzymaja,a z tylu???nie wiem bo mam caly czas zlozone siedzenia