Lista ocen Suzuki Samurai (48) - Silnik

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bernard z gliwic/zabrza
Terenowy 1.3 64KM 47kW
Autko trochę dużo pali jak na 1.3 b dlatego założyłem gaz. Niestety gaznik jest trudny do regulacji. Mój tryma za wysokie obroty. W przyszłości zmienie na inny, łatwiejszy. Podobno pasuje z Pony. Ale co tam kilka/kilkanaście litrów benzyny lub gazu.. Ostatnio zrobiłem przymiarki do ISUZU TROPPER z 2.6 b ... bez komentarza, czyli bez gaci nie chcę chodzić. Dobrze, że nie kupiłem, a był śliczniutki, oj, oj...
~SZCZEPAN -SŁUPSK-MOTOR ROCK
Terenowy 1.3 64KM 47kW
silnik pracuje bez zarzutu-mam go na gazie-na bęzynie chodzi lepiej-na ulicach gaz w terenie wacha ;] szkoda że nie ma więcej mocy,ale po zmianie silnika na mocniejszy muszą nastąpić kolejne by wzmocnić resztę- zawsze pada co najsłabsze-mocny silnik wykończy za słabe napędy......http://www.youtube.com/watch?v=tCbzDoFK7FI&feature=channel_page
~Krnąbrny Rajdowiec
Terenowy 1.3 69KM 51kW
Zaimponował mi żywotnością. Dość lekka ramowa konstrukcja nie ma wysokich wymagań jeśli chodzi o moc, zatem do jazdy terenowej nadawał się świetnie. Oczywiście nie ma co wspominać o wyprzedzaniu, czy pokonywaniu długich tras na autostradach, bo do tego zdecydowanie się nie nadawał.
~Argento_cali
Terenowy 1.3 64KM 47kW
Wlozylem filtr powietrza i cos mi gasnie na wolnych obrotach,jak jezdzilem bez filtra bylo dobrze,ogolnie niewierzylem ze to autko podjerzdza praktycznie wszedzie na tym silniczku 1.3.Lepsze wrazenia w terenie niz jazda sportowym samochodem 250 km/h
~madshus
Terenowy 1.0 45KM 33kW
Brak zarzutów, no może tylko trochę za mało kucyków, wersja gaźnikowa i jeżeli się go dobrze wyreguluje to można hulać non stop, na PB problemy przy stromych podjazdach- potrafi się przydusić.
~Jacek Jelenia Góra
Terenowy 1.3 69KM 51kW
Dobra elastyczność jak na tak mały silnik, moc wystarczająca, choć osiągi nie oszałamiają, ale mała masa bardzo pomaga. Trochę głośny, niezbyt przyjemne brzmienie silnika, ale ten typ tak chyba ma.
~Marek
Terenowy 1.3 69KM 51kW
Silnik pracuje równo i cicho, w terenie spisuje sie swietnie, na szosie sa problemy z wyprzedzaniem itp, ale nie jest to auto wyscigowe tylko terenowe, optymalna predkosc to 80km/h
~Błazej
Terenowy 1.0 45KM 33kW
Kupiłem Samuraja zaledwie tydzień temu. W weekend zaliczyłem Bieszczady... na trasie całkiem nieźle, w terenie… CUDOWNIE!. Autko super. Polecam! Błażej (W-wa)
~Młody
Terenowy 1.3 69KM 51kW
Silniczek daje radę, chociaż gdyby był ciut większy to byłoby ok. Zimą pali jak ta lala. Szybko się nagrzewa. Generalnie jestem zadowolony.
~Hudini
Terenowy 1.3 60KM 44kW
Nie jest tragedia jak sie przesiadziesz z czegos gorszego, gorzej jak odwrotnie, praktycznie nie przyspiesza, ale przeciez nie o to chodzi.