Lista ocen Suzuki Splash (28) - Widoczność

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wojnart
Hatchback 1.0 65KM 48kW
Widoczność gorsza niż w moim byłym Tico. Martwa strefa większa, bo szyby powyżej widoczności maski samochodu w martwej strefie. Obracanie głowy musi być mocniejsze i częstsze a i tak coś umknie. Duże lustereczka nie wiele w tym pomagają. Lusterko wewnętrzne za małe, nie obejmuje bocznych tylnych szyb przez co martwa strefa pozostaje martwa na amen:(.
~Mateusz.
Hatchback 1.2 86KM 63kW
Tutaj jest różnie. Na boki widoczność dobra, duże lusterka. Ale tylna szyba w wersji mikro. Przy cofaniu duże martwe pole. Wielu rzeczy nie widać ani w lusterku ani w tylnej szybie. Np. lamp parkingowych. A te lampy bardzo ładnie się wpasowują w tylni zderzak. Nieprzyjemne wspomnienia.
~Piotr
Hatchback 1.2 86KM 63kW
Jak dla osoby 190 cm wzrostu tragedia. Pomimo regulacji wysokosci fotela wsteczne lusterko i grube słupki załaniają znacznie widoczność. jest to ryzykowne bo mozna nie zauważyć pojazdu z prawej strony. Niższe osobu będą jednak zadowolone.
~peppek
Hatchback 1.2 86KM 63kW
Tu też świetnie. Auto zaprojektowane do miasta i tylko w takim terenie użytkowane. Siedzi się wysoko. W dość wyprostowanej pozycji. Świetna widoczność. Zajmowanie miejsca w samochodzie łatwe. Nie trzeba się schylać.
~az
Hatchback 1.2 86KM 63kW
Z powodu stromo opadającej maski przodu nie widać, tak jak we wszystkich tego typu autach.Szybko można jednak przód wyczuć.Tył pionowy z dużą szybą ułatwia parkowanie.Sprawę ułatwiają czujniki parkowania, które dostałem w promocji.
~zadowolona
Hatchback 5d Facelifting 1.2 94KM 69kW
Widoczność do przodu i na boki jest bardzo dobra, lusterka jak w ciężarówce :-). Do tyłu też niczego sobie, jedynie tylny słupek trochę szeroki. Moja żona twierdzi, że widoczność jest fantastyczna.
~Missi
Hatchback 1.0 65KM 48kW
Jedyne zastrzeżenie to niezbyt wysoko poprowadzona przednia szyba co powoduje, że gdy stoję przed światłami na skrzyżowaniu nie widzę sygnalizatora(mam 186cm). Plus za duże okna i lusterka boczne.
~arturo
Hatchback 1.2 86KM 63kW
Według mnie bardzo dobra.Duże lusterka jak w busie i dobra widoczność na boki do tyłu dużo gorzej.Sytuacje ratuje czujnik cofania.Dzięki wysokiej pozycji za kierownicą czuje się jak by się jechało busem.
~Michał
Hatchback 1.0 65KM 48kW
Ideał - czujesz się jak w jakimś suvie. Siedzi się wysoko, wielkie szyby i lusterka. To właśnie ta rzecz sprawiła że po raz pierwszy zainteresowałem się tym samochodem.
~fiets@poczta.onet.pl
Hatchback 1.2 86KM 63kW
tylne boczne słupki skutecznie utrudniają widoczność. Po trzech miesiącach jazdy nadal nie wyczuwam gdzie kończy się przód auta.