Lista ocen Suzuki Swift II (121) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 161 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Fappo9
Hatchback 1.3 i 68KM 50kW
Trzy wersje nadwozia do wyboru (hatchback, sedan, cabrio), trzy wersje silnikowe (1.0, 1.3, 1.6), dla każdego coś dobrego. TRZEBA WIEDZIEĆ, CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ PO TYM SAMOCHODZIE. Nie jest to szybkie auto, ani luksusowe, jak również nie jest jakoś specjalnie bezpieczne. Może i dla niektórych w środku wygląda spartańsko, biednie, wszystko trzeszczy (jak dla mnie - ma wszystko na swoim miejscu, większość Japońców z tego segmentu i roku,...
~Bogan Bork aka \'gottago\'
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Za te pieniądze nie kupisz lepszego auta. Tica, Cieniasy czy inne ustrojstwa wysiadają! Jedyna konkurencja dla Swifta to Toyota Starlet, niemniej ta jest o wiele droższa! Kupując nawet kilkunastoletnie auto możesz liczyć na jego niezawodność, która z resztą jest już legendarna. mankamenty to gabaryt i słabe blachy... No musi być jakiś powód bardzo niskiej ceny, która w salonie zaczynała się od 25 tyś zł, a teraz na rynku wtórnym około 1-3 tyś...
~kazp@tlen.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Sa ciekawsze konstrukcje japonskie to i owo mozna by zarzucic siedzeniom, malo ciekawej sylwetce ale na swoj sposob swift tez jest fajny!!!Wystarczy popatrzec pod maske jest prosta konstrukcja, silnik jest idealnie suchy, malutki, mozna smialo go uniesc jak niemowlaka. Wnetrze jest super wszechstronne.Tapicerka ladna , nic nie trzeszczy , piszczy.I mozna sie spodziewac ze bedzie dlugo bezawaryjnie sluzyl bo robia go potomkowie japonskich...
~ejnoej@wp.pl
Sedan 1.3 68KM 50kW
Za moje auto z roku 1992, z silnikiem 1.3 (monowtrysk) z wyposażeniem standardowym, doposażone jedynie w szyberdach zapłaciłem 2500zł. Za tą cenę otrzymałem 4-metrowego sedana zdolnego przewieźć 4-5 osób wraz z bagażem szybko, tanio i w miarę wygodnie. Samochód nie jest wolny od wad, ale przeważają zalety. Powiem krótko - nie mam w planach zakupu nowego auta, bo za tą cenę lepszego nie znajdę! ALBO SWIFT - ALBO NIC!
~bartez17@interia.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Samochód jest bardzo tani w utrzymaniu. W "Motorze" nr 29 z 2007r jest test takiego suzuki. Części są niedrogie ( ZAMIENNIKI). Zgodzę się, że oryginalne części są drogie - ale z samochodami francuskimi, lub niemieckimi jest tak samo - jak chcemy kupic coś w ASO to zapłacimy bardzo dużo - ale jakby kupić zamienniki to sprawa wygląda zupełnie inaczej. Polecam JC Auto.
~Lolek
Hatchback 1.3 i 71KM 52kW
Minimalna cena za jaką mozna kupić swifta jeszcze do pojezdzenia to około 2000 zł . Za tą cene nic lepszego nie da się wyciągnać . Wszystkie inne auta albo są mniej ekonomiczne , albo miewają częste i drogie do usunięcia usterki . Jakość napewno lepsza niż ta cena , więc stosunek cena /jakosc uwazam ze doskonała :)
~viki26@op.pl
Sedan 1.3 68KM 50kW
Za 35 tyś. zł./w 1998 r./ - nieżle wyposażony /2 poduszki, el. szyby, el. lusterka/, niezawodny i chyba mało kradziony pojazd. Doskonały dostęp do elementów silnika, reflektorów - z wymianą żarówki reflektora nie trzeba jechać do serwisu. Szkoda, że ta wersja nie jest już produkowana. Nowa - to jest już zupełnie inny samochód.
~JACK
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
ZA DOBRZE UTRZYMANY POJAZD WARTO DAĆ JAKIEŚ 3 TYSIĄCE, ALE NIE WIĘCEJ. PO PROSTU LEPIEJ KUPIĆ STRSZY MODEL I DOPROWADZIĆ DO STANU OK. A POTEM JEŹDZIĆ DO ZANUDZENIA, BO SWIFT BEZ WZGLĘDU NA ROCZNIK DAJE TEN SAM KOMFORT ( LUB JEGO BRAK ) I TĄ SAMĄ NIEZAWODNOŚĆ.( NIE MÓWIĘ TU O NAJNOWSZYM MODELU, KTÓREGO NIE ZNAM )
~Michał
Hatchback 1.3 i 68KM 50kW
Za te pieniądze nic lepszego sie nie kupi, a jak sie trafi bogatą wersje wyposażenia (1.3 GS lub 1.0 GLS po '95 roku) mozna dodatkowo docenić to małe autko. Idealny na pierwszy samochód jak również jako np drugie auto w rodzinie służące do jazdy po mieście lub dojazdy do pracy. Szczerze polecam.
~Kovalio
Hatchback 1.3 GTi 101KM 74kW
Kilka tysięcy złotych (za naprawdę dobry stan bardziej w stronę 10tys zł) to niewiele jak na ilość frajdy jaką daje ten samochód. No i w Polsce jest ich bardzo mało zwłaszcza w porównaniu np z Oplami, VW czy Hondami więc mamy też dość wyjątkowy samochód - i to bardzo cichociemny :)