Lista ocen Suzuki Swift II (126) - Widoczność

Na liście zabraknie 156 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ejnoej@gmail.com
Sedan 1.3 68KM 50kW
Dość wąskie przednie słupki, duże lusterka zewnętrzne oraz tylna szyba. Generalnie brak problemów z dostrzeżeniem czegokolwiek, mimo że posiadam wersję sedan. Aha - genialna, duża i wysoka przednia szyba! Mam ponad 1,9m wzrostu i nie muszę kucać żeby widzieć kiedy światło zmienia się na zielone. Żaden Volkswagen, Seat, Fiat, Ford nie ma tak dobrej widoczności
~ejnoej@wp.pl
Sedan 1.3 68KM 50kW
Widoczność po prostu dobra, słupki przednie nie są za grube, a duże lusterka ułatwiają manewry na parkingu, jedynie widoczność przez tylną szybę mogłaby być lepsza, ale i tak jest lepiej niż w Punto, gdzie tył jest mocno zabudowany. (Pomimo że moje auto to sedan!)
~Bogan Bork aka \'gottago\'
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Nie siedziałem w żadnym innym aucie z tak znakomita widocznością we wszystkich kierunkach. Do tyłu jedzie się niemal tak samo jak do przodu. Zaletą są również lusterka wersji japońskich MKIII, szkło lustra jest większe niż w węgierskich MKIV i nowszych.
~ojciecmajster
Sedan 1.3 68KM 50kW
Super@ Jak na sedana widoczność do tyłu jest rewelacyjna. Nigdy nie miałem problemów z zaparkowaniem Suzolca w ciasnych miejscach. Z przodu również jest doskonała. Wąskie słupki nie ograniczają widoczności na boki.
~Psytulny :)
Hatchback 1.3 i 68KM 50kW
Duza powierzchnia szyb i lusterek (elektrycznie sterowanych:))... waskie slupki... mocno pochylona przednia szyba - nie ma problemu z obserwacja swiatel a do tego widac przod auta... wiec z parkowaniem tez nie ma problemu:)
~Marcin
Hatchback 1.3 i 68KM 50kW
Bardzo dobra we wszystkich kierunkach. Tylnia szyba jest nad zderzakiem tylnym, wiec wiadomo gdzie sie auto konczy. Z przodu nie widac gdzie sie auto zaczyna - maska mocno pochylona.
~viki26@op.pl
Sedan 1.3 68KM 50kW
W każdą stronę widać doskonale, jednak podczas deszczu, gdy jedzie 4 - 5 osób - dość mocno zaparowywują szyby i wtedy trzeba koniecznie otwierać okna lub włączać mocniejszy nawiew.
~byla_wlasicielka_fiara
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Boczne lusterka - po prostu rewelacja - nie rzeba ich co chwilę ustawiać a widać super, przed przednią i tylną szybę widać wszystko wieć jak najbarziej moja ocena "dobra"
~naczelnyfilozof@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 95KM 70kW
Sedan. Widoczność do tyłu bardzo dobra. Nisko idzie klapa bagażnika. Więc w porównaniu do Corrdoby czy Sieny widoczność do tyłu jest super. Ale bagażnik tylko 375l.
~osa
Hatchback 1.3 i 71KM 52kW
Widoczność OK , czasami przeszkadzają belki przedniej szyby .Przy niesprzyjających warunkach pogodowych długo są zaparowane boczne szyby i lusterka .