Lista ocen Suzuki Swift II (23)

~ojciecmajster
Sedan 1.3 68KM 50kW
Generalnie bardzo dobre auto na dojazdy do pracy. Spalanie nie duże i utrzymanie nie jest kosztowne. Na dłuższe trasy raczej nie polecam, jednak śmiało można w cztery osoby zrobić raz na jakiś czas wypad za miasto. Bagażnik jest dość duży i pozwala na zapakowanie większości swoich klamotów.
~ejnoej@gmail.com
Sedan 1.3 68KM 50kW
Najważniejsze dla mnie są koszty eksploatacji i bezawaryjność a tu Swift rozkłada konkurencję na łopatki! Brakuje komfortu ale co mi tam! Jest frajda z jazdy... POLECAM ZARÓWNO JAKO PIERWSZE AUTO JAK I DLA RODZINY - wersja sedan
3,8
~LUC, pitulalukasz@tlen.pl
Sedan 1.3 68KM 50kW
Jak za te pieniądze to rewelacja. Jeżeli ktoś nie będzie oczekiwał od tego modelu szybkości PORSCHE, zwrotności BMW i komfortu Merca to będzie naprawdę zadowolony. Ja za swojego pół roku temu dałem 4,2tys. zł. Samochód od piewrszego właściciela z Niemiec, przebieg 64tys. (książka), klima, wspomaganie, elektryczne lusterka, immobilaizer, roczne opony letnie. Jedyne co bardzo przeszkadza to zby miękkie zawieszenie z tyłu samochodu. Mój nawet jak...
~viki26@op.pl
Sedan 1.3 68KM 50kW
Niezawodny, ekonomiczny a jednocześnie dosyć "żwawy" samochód o sporym bagażniku /sedan/. Może dla niektórych - zbyt twardy i niezbyt cichy w środku. Z moich obserwacji - dobrze znoszą jazdę nim pasażerowie cierpiący na chorobę lokomocyjną.
~ejnoej@wp.pl
Sedan 1.3 68KM 50kW
Tani środek lokomocji, zapewniający przyzwoite osiągi i umiarkowane zużycie paliwa. Ceny części zamiennych wyższe niż np do Fiata, ale obecnie szeroko dostępne są tanie zamienniki na prawdę dobrej jakości. Komfort mógłby być wyższy a wyposażenie lepsze, ale za to Swift ma ponadprzeciętną bezawaryjność i świetnie się prowadzi :)
~APOFIS "SUZUKI HAMERAID"
Sedan 1.3 68KM 50kW
SUPER AUTKO. Niezniszczalny silnik o dużej dynamice, oszczędny, ekonomiczny. ojazd praktycznie bez awaryjny
~viki26@op.pl
Sedan 1.3 68KM 50kW
Niezawodny, stosunkowo tani - również w eksploatacji ekonomiczny, zwinny, z dużym bagażnikiem /sedan/ i jak dotychczas niekorodujący. Może nie jest super wygodny / trochę twardy i jednak głośny w środku/, ale wart jest polecenia i wcale nie trzeba wstydzić się go na drodze, przy ruszaniu czy wyprzedzaniu innych. Przydałyby się większe i szersze opony. Podsumowując - naprawdę, nie mam powodów do narzekania na ten niezbyt wielki, ale sympatyczny...
~Clarkson
Sedan 1.3 68KM 50kW
Super autko w cenie dobrego roweru... Przede wszystkim zaskakuje właściciela na każdym kroku i to pozytywnie... :-D
~Piotrek
Sedan 1.3 68KM 50kW
Jestem z niego bardzo zadowolony, przejechałem 70 tys. km w półtora roku i nic. Dokucza mi wymiana oleju co 10 tys. km (Mobil 0W-40 jest dość drogi), silnik nie bierze ani grama oleju. Duży bagażnik, jednak jest problem z włożeniem czegoś większego (sedan), tylne drzwi nie otwierają się zbyt szeroko (typowa wada wielu japończyków).
~alfred
Sedan 1.3 68KM 50kW
Silnik nigdy, mnie nie zawiódł! Po prostu igła, troszkę głośno chodzi ale mi się podoba, bardzo dobre osiągi, elastyczność.. (Silnik)