Lista ocen Suzuki Swift III (149) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 154 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~130rapid@wp.pl
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
Nie jest mistrzem przestronności, ale cztery osoby do 180 cm wzrostu mieści bez tortur. Trzech dorosłych z tyłu to już męczarnia. Przerośniętym dokucza mała wysokość wnętrza. Na tylną kanapę wsiada się wygodnie – fotel przedniego pasażera samoczynnie odchyla oparcie i przesuwa się do przodu, ale potem nie wraca na pierwszą pozycję. Brakuje miejsca na drobiazgi, tylko schowek i kieszenie na oparciach foteli. Dość duży bagażnik, dodatkowo...
~Xperia
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
Jeżeli chodzi o przód to wygodne fotele z wysokimi oparciami, ale przy moim wzroście 186 cm muszę fotel cofnąć na maksa do tyłu żeby było wygodnie, wówczas niewiele miejsca zostaje na tylnych siedzeniach. Osobiście lubię też fotel odchylony do tyłu i przy zamontowaniu fotelika dla niemowlaka za plecami nie mam już na to odchylenie miejsca dlatego montuje je za pasażerem. Ale dal żony (dla której kupiliśmy to auto wszystko odpowiada)
~pol
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
jest ok , czego wymagać od taniego w eksploatacji auta ? ale muszę dodać ; przewoziłem koleżance graty bo się przeprowadzała ... to tylko łóżko nie chciało wejść ; nawet przy złożonych siedzeniach ;o) generalnie pojemne / pakowne ale z tyłu to nie jeździłem... a przedni fotel jak szybko się składa (do pozycji leżącej) .. - młodym to się przydać może bo z regulowanym kółkiem -w innych autach- mogą stracić cierpliwość)
~Michał
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
Z przodu niewiarygodnie dużo miejsca, przy moich 180cm mam spory zapas w ustawianiu fotela i nad glowa, z tyłu tez nie jest najgorzej, troche ciasnawo ale 4 dorosłe osoby na krótkich dystansach nie bądą narzekać. Porównując do seicento, swift jest wręcz kompaktem- dużo szerszy i dłuższy, czego z zewnątrz aż tak nie widać.
~Koty
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu jest wystarczająco miejsca nawet na długą podróż. Z tyłu tylko dzieci nie narzekają. Tylna kanapa to bardziej przedłużenie bagażnika niż miejsce dla pasażerów. Dla 1-2 osób autko ma dostatecznie miejsca. Rodzina z dzieckiem już powinna omijać ten model z daleka.
~Anna
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
Auto jest małe, choć wbrew pozorom bardzo pojemne :) Osobiście przeszkadza mi to, że jest to model 3-drzwiowy, przez co jest problem z wkładaniem bagaży. Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów jest mała, ale nie jest to minivan, więc nie ma co oczekiwać cudów pod tym względem :)
~Dimur
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
Kierowca i pasażer z przodu w trzydrzwiowym aucie mają od groma miejsca (zwłaszcza pasażer!), ale z tyłu... lepiej nie mówić (zwłaszcza za kierowcą z odsuniętym na max fotelem). W wersji "5d" O NIEBO LEPIEJ!!! I z przodu i z tyłu tylko kolosom będzie za ciasno.
~paruch paruch@go2.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Jak na swoje wyniary zewnętrzne, mały rozstaw osi i wiekowość całej konstrukcji pozytywnie zaskakuje. Nie dość że miejsca (fakt raczej dl 4 osób niz 5) jest pod dostatkiem , to jeszcze przednie fotele okazują się zaskakująco wygodne. Wielki plus za świetne trzymanie boczne.
~CzareK; geo_cezar@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 i 68KM 50kW
Jak na niewielkie wymiary zewnętrzne to w środku jest bardzo przestronnie; co prawda jeżdżę sam lub z jedną osobą, ale nie odczuwam straty mimo przesiadki ze znacznie większego kombi. Dobre fotele przednie, chociaż te w wersji 3d są jeszcze lepsze, wspaniałe kubełki.
~ZwyklySzaryMati
Hatchback 1.0 i 53KM 39kW
Jak na takie małe auto jest nadzwyczaj dobrze. Mam 178cm i mam spory zapas, wyższe i szersze osoby będą mieć gorzej ale bez dramatu. Zaskakująca pozytywnie jest przestrzeń na tylnej kanapie, rzadko używana, ale 2 osoby pojadą bez problemu.