Lista ocen Suzuki Swift IV Hatchback 3d (22) - Ergonomia

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MIG
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
Brak pamięci ustawień fotelów, gdzie, żeby kogokolwiek usadzić z tyłu, trzeba OD POCZĄTKU ustawiać sobie fotel. W bagażniku (tyciutkim, w Corsie było więcej miejsca) półkę można postawić jak się wsadza zakupy (oczywiście nie za dużo). Tylko jak potem zamknie się klapę i uruchomi pojazd to zasłania widok na tylną szybę. Trzeba wyłączyć auto, otworzyć bagażnik, opuścić ją. TOTALNE NIEPOROZUMIENIE! Otwieranie klapki wlewu paliwa jak w DAEWOO TICO.
~Kuba "flyz1"
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
Wszystko jest tam, gdzie się tego spodziewamy. No może poza włącznikiem świateł przeciwmgielnych przednich (na kokpicie, z lewej strony) i tylnych (w manetce świateł). Według mnie powinno być odwrotnie. Wsiadanie na tylną kanapę nastręcza trochę trudności, a fotel po odchyleniu nie wraca do swojej poprzedniej pozycji. Trzeba go niestety ustawiać na nowo.
~Finek
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
Wszystko tam gdzie być powinno, bez zbędnych bajerów, które prawdziwemu kierowcy nie są potrzebne... No i nie ma się za bardzo co psuć. Skromny dokładny komputer, parę pokręteł i przełączników. Dobre wykonanie. Tylko szyba od strony kierowcy nie jest podnoszona w trybie AUTO.
~red-swift
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
Wszystko na swoim miejscu, Kazdy przyrzad mozna obsluzyc z zamknietymi oczami, a obsluga radia powinna tak wygladac we wszystkich pojazdach (duze, latwe do ´namierzenia´ przyciski + sterowanie na kole kierownicy), jedyny minus za brak osiowej regulacji kierownicy.
~czarny swift 3city
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
wszystko jest pod ręką, elementy wewnętrzne dobrze rozmieszczone, sterowanie radia w kierownicy, oraz uwaga! kluczyk elektroniczny - otwieranie drzwi i zapalenie auta za jednym przyciskiem, ogólnie wzorowo! za kierownicą siedzi się wygodnie
~hotelnd@op.pl
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
mam 198cm wzrostu i mam więcej miejsca niż w fordzie mondeo (do sufitu około 6-10 cm , jest dużo miejsca na nogi) jeżdzi się wysoko , łatwo się wysiada, z tyłu już nie jest tak dobrze , ale to autko nie jest samochodem rodzinnym.
~suzuki x3
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
do ergonomii i prostoty dochodzi jakość designu, dawno nie widziałem tak pięknie wykonanej deski rozdzielczej. szczególnie radio i zegary, mmm
~Bedu
Hatchback 3d 1.3 92KM 68kW
przełącznik do komputera jest przy środkowym wyświetlaczu więc jest problem z przełączeniem wyświetlania danych. Reszta ok.
~Nianio94
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
Wychodzi mi duże spalanie szczególnie w mieście ponad 10l. Na trasie przy 140 głośno i spalanie wynosi ok 9 litrów moim zdaniem sporo.
Dziennik kosztów dla Suzuki Swift IV Hatchback 3d
7,7
8,6
~R
Hatchback 3d 1.3 92KM 68kW
Niewygodne fotele z przodu, z tyłu siedzi się jak w maluchu + przeciętna jakość tapicerki. Dysfunkcjonalny, bardzo mały bagażnik.
Suzuki Swift IV Hatchback 3d