Lista ocen Suzuki Swift IV Hatchback 3d (25) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciej Chenczke
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
Suzuki za 51.350 zł. oferuje 125 konny silnik (w 8.9 s. do setki prędkość maks. 200 km.).Bogate wyposażenie:ABS,ESP,airbagi czołowe,boczne,kurtynowe,regulacja kierownicy w pionie i poziomie,elektryczne szyby i lusterka,centralne ryglowanie zamków,komputer pokładowy,radio z CD,automatyczna klimatyzacja i lakier metalik.
~red-swift
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
Mogloby byc tansze ale jakos ngdy nie widzialem auta ktore byloby zbyt tanie. Za full-wypas: (klima, 6 air bag-ow, radio+6 glosnikow, alufelgi, lakier-perlowy, sterowanie radiem na kierownicy) i pare dodatkow (zimowki itd) niecale 50000zl (z naprawde zwawym silnikiem i fenomenalnym zawieszeniem).
~Finek
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
Można narzekać, że nie ma GPS nie ma miliona LCD, nie ma super audio itp itd. Moim zdaniem jeden z ostatnich samochodów będących prostych w budowie a jednocześnie dających sporo od siebie. Można kupić już za 20tyś, ale bałbym się takim torowcem jechać. Od 25tyś można śmiało brać,
~MIG
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
Niby jest fajnie ale np. uszczelki drzwi wydają się być za małe. Jak mi szumiało w górnych rejonach drzwi to docisnąłem uszczelkę ale za to wyskoczyła mi na dole. Jak docisnąłem na dole to wyskoczyła mi przy zawiasach. No ludzie....
~lidamara
Hatchback 3d 1.3 92KM 68kW
W czasie kiedy zastanawiałam się nad kupnem samochodu (połowa 2009 r.) był to chyba najlepszy wybór biorąc pod uwagę wyposażenie, m.in. klimatyzację, radio z CD starowane ze skórzanej kierownicy i cenę niecałe 40 000 zł.
~dominik
Hatchback 3d 1.3 92KM 68kW
Za 42.000 (2008r.) otrzymałem auto małe, ale wyposażone w radio, elektrykę z lusterkami i szybami, klimą, radiem ze sterowaniem na kierownicy (obszytej skórą!), klimatyzacją i przede wszystkim zestawem poduszek powietrznych i kurtyn.
~Kuba "flyz1"
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
Do miasta czy na tor - auto idealne. W trasie nieco męczy hałasem, ale nie można mu dać nic innego jak maksymalną ocenę w stosunku cena/jakość. Jest idealne do tego, do czego zostało stworzone.
~Kaczor
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
Przed kupnem porownywalem cene konkurentow. Za te kase - niemala przyznaje nie bylo alternatywy. Mowimy o nowych samochodach. Tworzywa w srodku nie sa moze najwyzszej klasy. Ale wtedy bylby drozszy.
~Kacper
Hatchback 3d 1.3 92KM 68kW
Biorąc pod uwagę jakość wykonania oraz niezawodność myślę że cena est adekwatna, niestety patrząc na koszty utrzymania, tj. tankowanie, pojawia się problem.
~Nianio94
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
Za takie pieniądze 20 tys złoty wydaje mi się jedną z lepszych propozycji mając na uwadze wiek auta,przebieg, wyposażenie, silnik i właściwości jezdne.
Suzuki Swift IV Hatchback 3d