Lista ocen Suzuki Swift IV Hatchback 3d (23) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bedu
Hatchback 3d 1.3 92KM 68kW
Automatyczna klima działa lepiej niż w innych autach. jak włączysz "auto" to czeka aż samochód się nagrzeje i dopiero włącza nawiew na maksa a nie dmucha zimnym
~MAX
Hatchback 3d 1.3 92KM 68kW
Ogrzewanie było dla mnie pozytywnym zaskoczeniem. Działa bez zarzutów i nagrzewa się bardzo szybko. Przy wentylacji nie ma się do czego przyczepić.
~mikrecz@gmail.com
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
Ciut zle skonstruowane nawiewy na srodkowej konsoli - nie mozna ich calkiem zamknac, male pole manewru gora/dol-lewo/prawo. Klimatyzacja automatyczna na \"5\".
~Kacper
Hatchback 3d 1.3 92KM 68kW
Klimatyzacja niezawodna, mało skomplikowana i co za tym idzie praktycznie brak wpływu na dokładną temperaturę w pojeździe.
~Nianio94
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
Bardzo dobrze działa klimatyzacja, zimą również nie ma problemu ogrzewana przednia szyba i lusterka szybko robią swoje.
~Finek
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
Szybko się nagrzewa, dobrze chłodzi nawet w chorwacji po dłuższej chwili robi się zimno w samochodzie dzięki klimie.
~Paweł
Hatchback 3d 1.3 92KM 68kW
Grzeje ekstra, mam czarny lakier i klima w warunkach +35C ma co robić, moim zdaniem powinna być bardziej wydajna.
~red-swift
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
Zima grzeje (i to szybko, po ok. 2km silnik jest rozgrzany), latem chlodzi, zaparowane szyby? nie wiem co to...
~Kuba "flyz1"
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
Klimatyzacja automatyczna jest całkiem wydajna. Przy wielkich upałach daje sobie nieco gorzej radę.
Dziennik kosztów dla Suzuki Swift IV Hatchback 3d
7,7
8,6
~hotelnd@op.pl
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
klimatyzacja działa dobrze nawet przy 36 stopniach ogrzewanie nie wiem bo zimy jeszcze nie było
Suzuki Swift IV Hatchback 3d