Lista ocen Suzuki Swift IV (13) - Karoseria

Na liście zabraknie 201 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kuba "flyz1"
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
Do samej karoserii nie można się za bardzo przyczepić. Czasami zdarzy się jakiś odprysk od kamienia i warto to od razu zabezpieczyć, żeby nie szło dalej. Trochę korozji, jak to w Japończykach zawsze znajdzie się na podwoziu, jednak to bardziej powierzchowna rdza, a nie zgnite elementy. Śruby, szczególnie te narażone na błoto czy kałuże, bardzo łatwo się ukręcają!
~Damian
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Karoseria to jeden z punktów tego auta, który mnie bardzo zaskoczył. Nie wiem czy karoseria jest ocynkowana ale nie widzę na razie oznak korozji na karoserii oraz podwoziu. poszukując auta również jeżeli auto nie było powypadkowe to tej korozji praktycznie nie było. Jedyny minus, że lakier lubi się rysować.
~K
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Konserwacja podwozia i profili wewnętrznych to obowiązek. W moim modelu problem korozji nie wsytapuje, ale widziałem egzemplarze z rdzą na progach i błotnikach z przodu. Warto ściągnąć plastikowe osłony i wyciągnąć błoto, które pewnie tam zalega.
~MIG
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
Bardzo fajnie wygląda. Jedyna generacja Swiftów (i to 3D), która mi się podoba. Nowszy model jest jakiś taki dziwny. Ten jest najfajniejszy,
~Kacper
Hatchback 3d 1.3 92KM 68kW
Nie mam uwag do karoserii, nie licząc miejsc w których były rysy rdza nigdzie nie występowała.
~Monika
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
Odporna na odpryski, piękny czerwony kolor, rdza też się nie pojawiała.
~Czesiekk
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Super żadnych oznak korozji jedynie lakier trochę miękki ale bez przesady.
~Rafał
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
nie wiem kto projektował system wycieraczek ale mógł się postarac bardziej
~paneqw0w
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 125KM 92kW
jak to japonczyk lubi potrafi zlapac rudej :P
~Antoni
Hatchback 5d 1.3 92KM 68kW
Samochód pomimo upływu lat całkiem dobrze się prezentuje.