Lista ocen Suzuki Swift V (57) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Raul 1977
Hatchback 3d 1.6 VVT Sport 136KM 100kW
Jeżeli chodzi o wycieszenie to jest rewelacyjne. Na biegu jałowym nie raz zastanawiałem się czy silnik mi nie zgasł. Także przy wyższych prędkościach odgłosy docierające do kierowcy są bardziej niż znośne (zwłaszcza dźwięk silnika przy wyższych prędkościach obrot. - to jedna z niewielu jego zalet)
~przemek
Hatchback 3d 1.2 VVT 94KM 69kW
powyzej 120 km/h slychac szum powietrza, pamietajmy nadal ze jest to auto miejskie wiec nie mozna tego wymagac aby bylo cicho na autostradzie />=140 km/h/ do 100km/h nie slychac i nie czuc silnika! czasme mam odruch stojac na swiatlach wlaczania silnika, ktory..nadal pracuje
~lucak
Hatchback 5d 1.2 VVT 94KM 69kW
To zależy. W mieście przy normalnej jeździe cichutko. Silnik to nie wiadomo czy chodzi na postoju. Trasy do 90 km/h cicho, na wyższych obrotach już robi się głośniej. Silnik na wysokich obrotach fajnie brzmi więc sam nie wiem czy mi to przeszkadzało.
~Varp
Hatchback 5d 1.2 VVT 94KM 69kW
Na postoju rewelacja co jest zasługą silnika, a nie samego wyciszenia, Przy jeździe do około 70-80 km/h bardzo dobrze, potem coraz głośniej, a powyżej 100 km/h trzeba już solidnie podnosić głos jeśli się rozmawia z pasażerami.
~Jacek
Hatchback 3d Facelifting 1.2 VVT 94KM 69kW
Do 60km/h - bardzo przyjemnie i cicho. Do 100km/h - nadal nieźle Powyżej 120km/h - robi się naprawdę głośno. Chodzi zarówno o hasła silnika pracującego powyżej 3500 obr jak i hałas powietrza opływającego auto.
~Paweł
Hatchback 3d 1.2 VVT 94KM 69kW
Wyciszenie jest bardzo dobre. Dopiero przy wyższych prędkościach, powyżej 130 km/h robi się głośniej, a także na wysokich obrotach ale jest to raczej wina zastosowania małego silnika, który nie ukrywajmy - ma co robić.
~Artur Krall
Hatchback 3d 1.2 VVT 94KM 69kW
Tu trochę gorzej. Na autostradzie jest głośno. Odejmuję tylko jedną gwiazdkę, bo to mały "miejski" samochód, ale gdyby tak głośno było w jakimś sedanie lub kombi, to miał by u mnie max 2 gwiazdki.
~WiTo
Hatchback 5d 1.2 VVT 94KM 69kW
Na tak małe auto gdzie nie ma miejsca na maty wygluszajce jest dobrze, w porownaniu do innych aut miejskich na prawde wypada dobrze, gozej jak sie przesiadziemy a auta klasy wyzszej (kompakty itd )
~Kimi
Hatchback 5d 1.2 VVT 94KM 69kW
Generalnie jazda cicha i relaksująca o ile jedziemy \"zgodnie z prawem\". Powyzej 110 to juz nie do końca ale silnik brzmi w miare sportowo jak na rodzinnego hatchbacka wiec mi to nie przeszkadza.
~dDaniel9
Hatchback 5d 1.2 VVT 94KM 69kW
wyciszenie jest bardzo dobre silnika prawie w ogóle nie słychać, jak stoję na światłach to bardzo często dodaję gaz bo myślę że mi auto zgasło bo wcale go nie słychać na wolnych obrotach