Lista ocen Suzuki Swift VI Hatchback (19) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sagitt_94
Hatchback 1.2 DualJet 90KM 66kW
Jakie wyciszenie? Praktycznie go nie ma (skądś wszak bierze się niska masa), zarówno gdy mówimy o drzwiach, dachu czy podwoziu. Właśnie stąd ciśnie się na usta stwierdzenie o aucie z bambusa. Jadąc z prędkościami powyżej 120 km/h w środku jest już głośno, słychać ryk silnika i szum opływającego powietrza. Radio trzeba wówczas mocno pogłaśniać, by cokolwiek zeń słyszeć, ale z pasażerem można rozmawiać jeszcze względnie do siebie nie wrzeszcząc....
~neon
Hatchback 1.2 DualJet 90KM 66kW
jak na samochód typowo miejski do 50 km/h rewelacyjnie prawie nie słychać silnika, do 120km/h jak dla mnie jest dobrze, tylko słychać troche silnik i szum powietrza z lusterek. ale kto po mieście jeździ szybciej niż 120 ;) wiec nie powinno nikomu przeszkadzać :) w mojej ocenie wszystko w granicach normy
~Hamerling
Hatchback 1.2 DualJet 90KM 66kW
Słaby punkt auta, jak każdego Japończyka. Tak do 100-120 jest OK, od 140 robi się bardzo głośno. Szczególnie głośno słychać szum dobiegający z tylnej części auta. Powietrze opływające nadwozie z przodu i silnik nawet nie tak bardzo.
~roman.kuty
Hatchback 1.0 BoosterJet 111KM 82kW
BRAK. Samodzielnie wyciszyłem: podłoga, wszystkie drzwi, nadkola, bagażnik, dach i komora silnika. Dopiero po tym jest lepiej - koszt ok 2000 zł /materiały/
~Robert
Hatchback 1.2 DualJet 90KM 66kW
Wyciszenie to wada Swifta, jak chyba większości japońskich aut w tym segmencie. Tak do 110 km/h jest OK, powyżej robi się dosyć głośno. Ale dramatu nie ma.
~kaz
Hatchback 1.2 DualJet 90KM 66kW
Przy prędkościach autostradowych jest już zbyt głośno. W dodatku mocno słychać popiskiwanie uszczelek w przednich drzwiach na nierównościach.
~DasBoot
Hatchback 1.2 DualJet 90KM 66kW
To wada Swifta, w środku jest dość głośno, szczególnie powyżej 130 km/h. Ale poprawiłem to na własną rękę matami wygłuszającymi i jest teraz bardzo dobrze.
~Michał
Hatchback 1.2 DualJet 90KM 66kW
W mieście super. Na trasie powyżej 110 km/h dokucza jednostajny szum powietrza. Po dłuższej jeździe zatyka mi uszy....
~quadalcanal1
Hatchback 1.0 BoosterJet 111KM 82kW
nareszcie świetnie wytłumiony, cisza bo turbina obniza obroty ale i osłona komory silnika, dobrze wytłumiony w srodku, genialne.
~quadalcanal1
Hatchback 1.0 BoosterJet 111KM 82kW
nie słychać silnika, lekkie pomrukiwanie od ok 3 000 obr. można spokojnie cicho rozmawiać lub słuchać muzyko poważnej
Suzuki Swift VI Hatchback