Oceny Suzuki Swift VI Hatchback 1.2 DualJet 90KM 66kW 2017-2020

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Suzuki Swift VI Hatchback 1.2 DualJet 90KM 66kW 2017-2020

~Sagitt_94
Hatchback 1.2 DualJet 90KM 66kW
Szukałem małego, solidnego auta o niskim spalaniu. Wybór padł na używane, 5-letnie Suzuki Swift VI generacji z silnikiem 1.2 90 KM i przebiegiem 50 tys. km. Podczas jazdy próbnej wrażenia z jazdy sprawiły, że pomyślałem sobie: „auto z tektury”. Jednak po paru miesiącach użytkowania poprawiłem się i stwierdziłem: „auto z bambusa”. Bo Japończycy nawet z bambusa potrafią wyczarować arcydzieła sztuki. Tak jest w przypadku tego modelu. Jestem...
~Maniek_
Hatchback 1.2 DualJet 90KM 66kW
Auto zostało kupione jako nowe dla żony. Decyzja o zakupie akurat Suzuki Swifta podjęta została po przetestowaniu aut konkurencyjnych marek w tym segmencie. Pozostałe auta albo miały silniki trzy cylindrowe jak Peugeot 208 czy Citroen C 3 albo było wyjątkowo mało dynamiczne jak Clio 1.2 lub Hyundai i 20 1.2 i paliły przy tym ok 7 litrów na 100 km. Suzuki wygrało stosunkiem ceny do tego, co otrzymujemy w zamian. 3 lata gwarancji, 4 cylindry w...
~Carlos
Hatchback 1.2 DualJet 90KM 66kW
Chciałbym na początku zaznaczyć ze chociaż jestem samochodziarzem od ,,małego'' to właściwie auta typu miejskiego, małe, nigdy mnie nie interesowały. Na codzień użytkuję auta klasy wyższej premium, lub średniej.Tym bardziej gdy podjeliśmy z żoną decyzję o zakupie dla niej nowego samochodu było to dla mnie jak wyzwanie.Nie chciałem dla niej auta, jak większość ,,paniusiek'' by chciała typu suv. Tylko jakiegoś oryginalnego, małego, do...
~Robert
Hatchback 1.2 DualJet 90KM 66kW
Auto o niebo lepsze, niż to głosi potoczna opinia. Świetnie jeździ, ma mnóstwo miejsca, ma bardzo, ale to bardzo wygodne fotele. Na dodatek jest bardzo bogato wyposażone. Nie wiem, czy obecnie w segmencie B jest jakaś lepsza propozycja w tej cenie od Swifta.
~Robert
Hatchback 1.2 DualJet 90KM 66kW
Suzuki swift świetne auto to moje 2 auto nowe prowadzi się świetnie jakość wykonania świetna chodź plastyki twarde ale spasowanie jak to u Suzuki świetne tym bardziej że swift produkowany jest w Japonii
~youreks
Hatchback 1.2 DualJet 90KM 66kW
Samochód z czystym sumieniem poleciłbym każdemu kto większość czasu jeździ w mieście, lub na krótkich trasach. Jego największymi zaletami są ekonomia i kultura pracy silnika. Jednocześnie wygląda nowocześnie i posiada wiele systemów bezpieczeństwa, które to nie są nadgorliwe. Miejsca wewnątrz wystarcza w zupełności z przodu jak i z tyłu. Komfort zawieszenia jest na niskim poziomie, jednak przyjemność prowadzenia to wynagradza.
Dziennik kosztów dla Suzuki Swift VI Hatchback 1.2 DualJet 90KM 66kW
3,1
~renata_białczak
Hatchback 1.2 DualJet 90KM 66kW
Auto bardzo fajne stylistycznie, małe, zwinne, szybko przyspiesza, ale co z tego skoro Suzuki zaoszczędziło na lakierze i auto po roku nie wygląda już tak ładnie. Zaczynają się pojawiać odpryski nawet od ochlapującej wody, a Suzuki nie widzi problemu, proponując rozwiązanie problemu w postaci zaprawek. Poza tym źle wyciszone. Nawet lekko padający deszcz słychać jako ulewę.
~kaz
Hatchback 1.2 DualJet 90KM 66kW
Znakomity w zakrętach, takie Mini dla ubogich :). Masa 870kg sprawia, że nawet z silnikiem 1,2 90KM jest to całkiem dynamiczne autko jeśli tylko kierowca nie boi się kręcić go na wysokich obrotach. Lekko zadziorny wygląd zewnętrzny, nawiązanie do sportu we wnętrzu.
~Onkel Pyjter
Hatchback 1.2 DualJet 90KM 66kW
Świetne auto na dojazdy do pracy, właśnie tego potrzebowałem. Prosty i bardzo oszczędny silnik, niezgorsze wykonanie, mała masa zapewnia doskonałe prowadzenie i kosmiczną zwinność, wnętrze całkiem przestronne, nie ma problemu w 4 dorosłe osoby się pomieścić. Do tego ogrzewane fotele i kamera cofania. Za 51 tys zł jestem bardzo zadowolony z tego, co w zamian otrzymałem.
~Klaudia
Hatchback 1.2 DualJet 90KM 66kW
Szukałam małego, miejskiego auta, które również będzie się dobrze "zbierać" na światłach i Swift właśnie taki jest.
Suzuki Swift VI Hatchback