Oceny Suzuki Swift VI Hatchback 1.2 DualJet SHVS 90KM 66kW 2017-2020

Suzuki Swift VI Hatchback 1.2 DualJet SHVS 90KM 66kW 2017-2020 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Suzuki Swift VI Hatchback 1.2 DualJet SHVS 90KM 66kW 2017-2020

~kzwtyrolu
Hatchback 1.2 DualJet SHVS 90KM 66kW
Miałem straszne obawy związane z zakupem auta, które inni postrzegali jako małe i mało funkcjonalne. Niewielki faktycznie jest bagażnik (realnie 3 walizki kabinowe) + trochę luzu od góry. Zaskoczenie in plus to pełne ledy, które powodują, że zmienia się komfort podróży nocą. Zdecydowałem się na wersję hybrid z silnikiem 1.2 bowiem poprzednio użytkowałem jeden z modeli Nissana (kupiony w salonie w 2015 r. silnik z turbiną) i teraz mam komfort...
~neon23
Hatchback 1.2 DualJet SHVS 90KM 66kW
W dobie owczego pędu do kupowania samochodów typu SUV to unikalne, dopracowane i bardzo przyjazne w użytkowaniu auto. Daje kierowcy dużą frajdę z prowadzenia w zatłoczonych miastach i na wąskich, krętych drogach. Na autostradach i trasach szybkiego ruchu do ok. 130 km/h również całkiem dobrze się prowadzi. To optymalny wybór dla osób nie potrzebujących rodzinnego auta z dużym bagażnikiem i jako drugie auto w rodzinie.
~Kuba
Hatchback 1.2 DualJet SHVS 90KM 66kW
Ogólnie to autko ma dwie zalety, bardzo mało pali i jest bezawaryjne.
~Rafal
Hatchback 1.2 DualJet SHVS 90KM 66kW
90 km plus coś tam z elektrycznego to aż za dużo jak na taką wagę .Jeździ się tym jak gokartem, poprostu bajka (Silnik)
Suzuki Swift VI Hatchback