Lista ocen Suzuki SX4 I Sedan 1.6 i 107KM 79kW 2007-2009 (15)

~sx4sed
Sedan 1.6 i 107KM 79kW
Na poczatku wahalem sie, dzis wiem, ze to byl najlepszy wybor. Oryginalny, obojetny dla amatorow cudzej wlasnosci, orzyjazny dla wlasciciela.
~krzysztofat@plusnet.pl
Sedan 1.6 i 107KM 79kW
Szkoda, że sedan wycofano w Polsce ze sprzedaży. Ja kupiłbym go jeszcze raz, ale w tym samym kolorze. Chetnie z GPS i łącznością z telefonem.
~Michał RZ
Sedan 1.6 i 107KM 79kW
Auto jak na swoją cenę lepsze niż dobre. Na początku miałem kupić używaną A4, ale po dokładnym przemyśleniu padło na Suzuki. Śpię spokojnie i nie żałuję wyboru.
~Zygmunt
Sedan 1.6 i 107KM 79kW
Żeby nie było za słodko, to auto ma również wady: 1.Zbyt grube słupki boczne zasłaniające widoczność do przodu, 2. Zbyt podatne na boczny wiatr, szczególnie przy szybkiej jeździe na autostradzie. Zdaję sobie sprawę, że jest to autko miejskie, więc pozostałe jego zalety równoważą wady wymienione wcześniej.
~sed sx
Sedan 1.6 i 107KM 79kW
Swietne, niedocenione, moim zdaniem, auto. Doskonala relacja ceny/wyposazenie/jakosc. Niezawodne (jak do tej pory), niedrogie w utrzymaniu.
~Warsaw man
Sedan 1.6 i 107KM 79kW
Ogólnie całkiem dobrze. Jednak hamulce zdecydowanie za słabe. Nieskuteczne przy mocnym wdepnięciu i bardzo szybko się grzeją. Samochód nie wygląda na pierwszy rzut oka atrakcyjnie, ale za to nie jest powszechnie spotykany na drogach ( mówimy o sedanie) i absolutnie nie cieszy się zainteresowaniem wśród złodziei.
~Piotr T
Sedan 1.6 i 107KM 79kW
1.6 benzyna nie do zdarcia. Zero awarii, zużycie paliwa u mnie oscyluje w granicach 7-7.5l/100 przy jeździe 50/50. (Silnik)
~Ziggy
Sedan 1.6 i 107KM 79kW
Bardzo pozytywnie zaskakuje wielkość bagażnika, jest chyba bezkonkurencyjny w tej klasie, wyjazd na wakacje czteroosobową rodziną nie stanowi problemu. Bezawaryjne auto, którego nie da się nie lubić. Jest jak niezbyt urodziwa ale wierna żona z tym, że nie miewa złych humorów:-). Wielka szkoda, że wycofano się z dystrybucji tego modelu w Polsce, bo z pewnością kupiłbym go jeszcze raz.
~Radek
Sedan 1.6 i 107KM 79kW
Samochód w zasadzie bezawaryjny, tylko materiały eksploatacyjne. Ogromny bagażnik, może w kabinie mogło by być nieco więcej miejsca. Przyzwoita dynamika, spalanie w normie. Prosty, ale dobrze wyposażony Japończyk.
~Jacek
Sedan 1.6 i 107KM 79kW
Wszystko oszczednie i na swoim miejscu. a dla kierowcy sterowanie na kierownicy. (Ergonomia)
Suzuki SX4 I Sedan