Lista ocen Suzuki SX4 II S-cross Facelifting (36) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jan Winnicki
S-cross Facelifting 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
3 gwiazdki bo były problemy z trzeszczącymi plastikami, odłażącym plastikiem na drzwiach kierowcy(2 razy jeździłem do tego serwisu) i dodatkowo była opona źle założona więc musiałem znowu pojechać do tego serwisu. Nie wspominając już o tym hamulcu.
~blumeck
S-cross Facelifting 1.4 BOOSTERJET 48V SHVS 129KM 95kW
Stacja multimedialna od czasu do czasu lubi się zawiesić albo nie połączyć się z telefonem. Poza tym nic się nie dzieje. Raz przypadkiem włączyłem w lato grzanie fotela odkładając telefon i potem wyzywałem, ale to wina auta.
~Jan Winnicki
S-cross Facelifting 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
Była jedna ale drobna usterka otóż zaczął odłazić plastik na drzwiach kierowcy serwis mi to ostatnio naprawił ale za 2 razem bo wcześniej tego nie naprawili.
~Piotr
S-cross Facelifting 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
System start-stop, przy dłuższej zmianie świateł drogowych potrafi wyłączyć silnik, który wymaga ręcznego zapłonu.
~Jędrzej
S-cross Facelifting 1.0 BOOSTERJET 110KM 81kW
Jak na razie w porządku. Regulacji wymagał drzwi po jednej stronie. Zrobione w serwisie w ramach gwarancji w ciągu pół godziny.
~Marek
S-cross Facelifting 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
Nie stanął jeszcze na drodze ale przy takiej jakości wykonania pewnie niedługo to nastąpi.
~Andrzej
S-cross Facelifting 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
To dopiero początek, na ocenę za wcześnie. Ale żaden ze znajomych jeżdżących Suzuki nigdy nie miał awarii.
~proximo62
S-cross Facelifting 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
Otwarcie bagażnika nie zawsze zapalało światełko w bagażniku. Serwis poprawił na przeglądzie zerowym.
~Tomasz
S-cross Facelifting 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
Nic się nie dzieje. Wszystko sprawne.
~DeWertus
S-cross Facelifting 1.0 BOOSTERJET 110KM 81kW
Auto nowe więc (odpukać) nic się nie psuje
Suzuki SX4 II S-cross Facelifting