Lista ocen Suzuki SX4 II S-cross Facelifting (28) - Karoseria

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~proximo62
S-cross Facelifting 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
Niezły kompromis pomiędzy poręcznością, a wielkością przestrzeni dla pasażerów. Estetyka "amerykańska" - z przodu za dużo chromu, trochę to przesadne i zbyt ostentacyjne. Za to tył bardziej skromny i nieco nawet nijaki. Ogólnie, auto sprawia może nawet i dość "bojowe" wrażenie, ale jednocześnie brakuje w wyglądzie klasy i elegancji. Światła Full LED w standardzie od wersji Premium. Jest też kamerka cofania, niestety łatwo się brudzi. Wlew...
~selektor1
S-cross Facelifting 1.0 BOOSTERJET 110KM 81kW
Auto waży około 1100 kg, meriva mniejszą 1300 kg . W oplu drzwi same się zamykały od ciężaru, ale to był minus , w Suzuki drzwiami trzeba delikatnie trzasnąć . Auto ma 5/5 gwiazdek zderzeniowych, podnosząc maskę widać że pozbyto się niepotrzebnych elementów, wszystko jest sztywno zamontowane grill itp. Nic nie skrzypi i nie wali. Podwozie posiada zabezpieczenie w postaci osłony pod silnikiem, oraz od silnika aż do tylnych siedzeń . Widać...
~Piotr
S-cross Facelifting 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
Niestety jest dosyć miękka (moim zdaniem porównywalna z Mazdą CX-5), w szczególności zaś pokrywa komory silnika (zapewne ze względu na bezpieczeństwo pieszych). Spasowanie elementów karoserii bardzo dobre. Lakier? Taki sam jak w innych nowych samochodach - miękki i cieńszy niż w autach produkowanych 15-20 lat temu.
~Xeem
S-cross Facelifting 1.4 BOOSTERJET 48V SHVS 129KM 95kW
Japoński lakier nie należy do czempionów wytrzymałości. Sylwetka też nie powala. Sytuację ratuje kolor i akcesoryjna felga, Energetic Red Pearl robi dobrą robotę i auto wygląda. W klasycznych kolorach nudne jak flaki z olejem.
~lucak
S-cross Facelifting 1.0 BOOSTERJET 110KM 81kW
Mocniejsza niż w Vitarze, tam odpada podczas jazdy i patrzenia na auto. W 3 letnim SX4 mam 2 odpryski, jeden był jak kupiłem , drugi na rancie drzwi od uderzenia w bramę, więc o czymś to świadczy.
~Piotr
S-cross Facelifting 1.0 BOOSTERJET 110KM 81kW
tutaj niewiadoma, jak to jest np z antykorozją podwozia? jest ono całe w kolorze srebrnym, więc nie wygląda mi to na porządne zabezpieczenie, ale czas dopiero pokarze
~Bob
S-cross Facelifting 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
Nie wiem, co napisać. Nawet nie wiem, czego dotyczy pytanie, czy wyglądu, czy korozji, czy czego.... Wygląd rzecz gustu, o korozji pisać za wcześnie. Moim zdaniem wszystko jest ok.
~Karol
S-cross Facelifting 1.4 BOOSTERJET 48V SHVS 129KM 95kW
Generalnie ok, lakier papierowy ale to chyba zmora wszystkich nowoczesnych aut, no i dzisiejszych norm, eko-lakierów i tym podobnych wynalazków.
~Dawid
S-cross Facelifting 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
Przeciętnie spasowana. Duże szpary pomiędzy elementami. Zarówno drzwi, jak i klapa bagażnika wymagają użycia siły do precyzyjnego zamknięcia.
~Sprocket
S-cross Facelifting 1.4 BOOSTERJET 140KM 103kW
lakier dość miękki, po uderzeniu kamienia w krawędź dachu pojawia się korozja (nie uznana reklamacja u producenta)
Suzuki SX4 II S-cross Facelifting